Najświeższe generacje najsłynniejszych konsol do gier – PlayStation 4 i Xbox One

Rodzina Playstation rozbudowała się o oryginalną, stacjonarną konsolę. Jej pojawienie się zapowiada przyjście kolejnej generacji. Ma wyszukany wygląd, bardzo komfortowy gamepad z wieloma interesującymi rozwiązaniami, jasny interfejs, możność uruchomienia programu kilkanaście sekund po zapoczątkowaniu jej wgrywania, opcja zarejestrowania minionych kwadransa meczy.

Jak wiadomo, w życiu zasadnicze jest pierwsze odczucie. PlayStation 4 zrywa

Postać w grze komputerowej

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com

definitywnie ze dawną estetyką proponując umiarkowany, trochę futurystyczny wygląd. Obiektywnie patrząc, nowiutka konsola PlayStation 4 ma praktyczniejszą i dojrzalszą estetykę. Pulpit wygląda niezwykle elegancko i trochę enigmatycznie. Taka struktura umożliwia również na coś, co pozostało pominięte w PS3, czyli możliwość ustawienia urządzenia w pozycji pionowej. Zastanawiając się czy PlayStation 4 to konsola najnowszej generacji, odpowiedź brzmi kategorycznie oczywiście tak. Sony udało się zbudować konsolę, która to nie tylko rewelacyjnie się prezentuje, ale także idealnie sprawdza się w tym, do czego została wykonana.

Zobacz tu, sprawdź ofertę (www.magazynauto.pl/testy/toyota-yaris-cross-1-5-hybrid-fwd-test,aid,1704) naszej firmy a na pewno przeczytasz coś interesującego. Mamy bardzo konkurencyjne stawki, zatem się nie rozczarujesz!

Biały pad do gier komputerowych

Autor: Leo Hidalgo
Źródło: http://www.flickr.com

Konsola PlayStation 4 wychwalana jest m.in. za estetykę, wyciszenie, wysoką wydajność, rewelacyjnie zaprojektowany kontroler i właściwie działającą kamerkę. O designie samej konsoli można powiedzieć, że jej luksusowa forma jest odpowiednia do wszystkich wnętrz i będzie je zdobić. Oryginalna generacja Xbox one to coś znacznie więcej niż wyłącznie konsola do gier. To multimedialne środek zabaw, przy pomocy którego porozmawiasz przez Skype z rodziną, obejrzysz telewizję, podzielisz się z kolegami nagranym przed momentem elementem rozgrywki czy włączysz komendą głosową szczególny obraz filmowy.

Koniecznie zerknij tu – to naprawdę okazja dla każdego sympatyka tematu, który w tym miejscu przestawiamy. Ta wiadomość z pewnością przypadnie Ci do gustu.

A to wszystko bez zatrzymania gry. Nowiusieńki, znacznie doskonalszy sensor Kinect również przemodelowany kontroler, pozwolą na wygodne sterowanie wszystkimi działaniami nowego Xboxa one. Xbox one cechuje się doskonałą integracją z TV, niezłą spisem tytułów startowych, możnością wstecznego nagrywania meczów i późniejszej edycji takiego materiału. Intuicyjny interfejs, wygodny kontroler, opcja kierowania sprzętami połączonymi do Xboxa one przy pomocy komend głosowych.