Najświeższe generacje najsłynniejszych konsol do gier – PlayStation 4 i Xbox One

Rodzina Playstation rozbudowała się o oryginalną, stacjonarną konsolę. Jej pojawienie się zapowiada przyjście kolejnej generacji. Ma wyszukany wygląd, bardzo komfortowy gamepad z wieloma interesującymi rozwiązaniami, jasny interfejs, możność uruchomienia programu kilkanaście sekund po zapoczątkowaniu jej wgrywania, opcja zarejestrowania minionych kwadransa meczy.

Jak wiadomo, w życiu zasadnicze jest pierwsze odczucie. PlayStation 4 zrywa

Postać w grze komputerowej

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com

definitywnie ze dawną estetyką proponując umiarkowany, trochę futurystyczny wygląd. Obiektywnie patrząc, nowiutka konsola PlayStation 4 ma praktyczniejszą i dojrzalszą estetykę. Pulpit wygląda niezwykle elegancko i trochę enigmatycznie. Taka struktura umożliwia również na coś, co pozostało pominięte w PS3, czyli możliwość ustawienia urządzenia w pozycji pionowej. Zastanawiając się czy PlayStation 4 to konsola najnowszej generacji, odpowiedź brzmi kategorycznie oczywiście tak. Sony udało się zbudować konsolę, która to nie tylko rewelacyjnie się prezentuje, ale także idealnie sprawdza się w tym, do czego została wykonana.

Biały pad do gier komputerowych

Autor: Leo Hidalgo
Źródło: http://www.flickr.com

Konsola PlayStation 4 wychwalana jest m.in. za estetykę, wyciszenie, wysoką wydajność, rewelacyjnie zaprojektowany kontroler i właściwie działającą kamerkę. O designie samej konsoli można powiedzieć, że jej luksusowa forma jest odpowiednia do wszystkich wnętrz i będzie je zdobić. Oryginalna generacja Xbox one to coś znacznie więcej niż wyłącznie konsola do gier. To multimedialne środek zabaw, przy pomocy którego porozmawiasz przez Skype z rodziną, obejrzysz telewizję, podzielisz się z kolegami nagranym przed momentem elementem rozgrywki czy włączysz komendą głosową szczególny obraz filmowy.

Koniecznie zerknij tu – to naprawdę okazja dla każdego sympatyka tematu, który w tym miejscu przestawiamy. Ta wiadomość z pewnością przypadnie Ci do gustu.

A to wszystko bez zatrzymania gry. Nowiusieńki, znacznie doskonalszy sensor Kinect również przemodelowany kontroler, pozwolą na wygodne sterowanie wszystkimi działaniami nowego Xboxa one. Xbox one cechuje się doskonałą integracją z TV, niezłą spisem tytułów startowych, możnością wstecznego nagrywania meczów i późniejszej edycji takiego materiału. Intuicyjny interfejs, wygodny kontroler, opcja kierowania sprzętami połączonymi do Xboxa one przy pomocy komend głosowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*