W dzisiejszych czasach promocja jest najistotniejszą dźwignią handlu – wie o tym nawet mały szkrab

Dziś ciężko sobie wyobrazić firmę, która nie reklamowałaby się w żaden sposób. Rzecz jasna reklamy na szklanym ekranie bywają zarezerwowane dla wielkich korporacji, gdyż są niezwykle drogie i małe Przedsiębiorstwa nie są w stanie sobie pozwolić na ten typ promocji.
Jednakże, istnieje jeszcze wiele innych sposobów na dotarcie do nowego nabywcy.

oklejanie samochodów

Autor: Christopher Sessums
Źródło: http://www.flickr.com
Mamy możliwość pojawiać się na różnego rodzaju targach. Mamy możliwość wręczać gadżety, jak na przykład kubki z naszym logo. Na dodatek jeżeli jeździmy firmowym samochodem, to mamy możliwość je obkleić tak, aby było mobilną promocją naszej działalności. Nie musimy w tym celu uiszczać żadnych składek, gdyż samochód jest nasz. Jedyne co musimy uczynić to zapłacić jeden raz za oklejanie samochodów firmowych. Dobrze byłoby okleić wszystko za jednym razem, gdyż jeżeli mamy ich co najmniej kilka, to mamy prawo poprosić o jakiś rabat. Nie zapominajmy, że reklama kasetony reklamowe Kraków na aucie powinna skupiać uwagę ludzi, ale nie może być zbyt szczegółowa. Zbyt duża ilość informacji sprawi, że przechodnie nie zdążą wszystkiego doczytać i w konsekwencji zniechęcą się. Musimy zatem pomyśleć czy jest na przykład sens naklejania adresu pocztowego, jeżeli możemy po prostu podać adres strony internetowej. Decyzja oczywiście należy do nas. Należy także rozważyć szatę graficzną reklamy i jej kolory.

W takiej kwestii mogą nam pomóc graficy z firmy, której zlecimy oklejanie samochodów. Mamy możliwość się u nich spotkać i podyskutować o naszych ogólnych wytycznych dotyczących zlecenia.