Stawiaj dla siebie coraz to nowe zadania w każdy dzień!

Wielu z nas ma w domu PS lub komputer. Są to sprzęty, mogące dać wiele zabawy na co dzień oraz łatwo spowodować, że nie zaczniemy się nudzić. Trzeba je jednak odpowiednio użytkować. Warto kupić kilka ciekawych gier żeby nasze PS nie kurzyło się bezczynnie na półce. Nawet najbardziej zagorzali przeciwnicy gier mają możliwość znaleźć coś dla siebie.Gry wbrew pozorom to w dzisiejszych czasach nie tylko przemoc, ale tez możliwość na rozwój własnych umiejętności. Pomagają tez się odchudzić poprzez aktywność ruchową całego ciała, co umożliwia użytkownikom na przykład PS3. Przedstawiamy kilka propozycji dla graczy, którzy szukają interesujących gier na swe sprzęty.

granie na konsoli

Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com
Po pierwsze: gra na PC Grand Theft Auto IV. Jest to ciekawa gra (EyeToy Play 2 Platinum (Gra PS2)) w której stajemy się facetem, który wyjeżdża do Stanów Zjednoczonych, gdzie jego krewniak przyrzeka mu nowe, fajniejsze życie. Niestety jednak okazuje się, iż propozycja opisana przez kuzyna była trochę podkoloryzowana. I tak główny bohater ma misję, by na ulicach miasta Liberty City stykać się z gorzką codziennością, przede wszystkim z ochroną swego kuzyna. W grze jeździmy autem ulicami miasta zaprojektowanego w deseń Nowego Jorku.

Podoba Ci się ten artykuł? Jeśli masz chęć uzyskać więcej danych, odszukaj www (http://www.dominikkania.pl/), które ma nie mniej ciekawe informacje.

grający w grę na playstation

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com

W sytuacji, gdy posiadasz w domu PS2 to bez wątpienia powinieneś zapoznać się z grą EyeToy Play 2 Platinum. Z jakiego powodu? Jest to niezawodna oraz nowoczesna opcja na rozrywkę, a także na zdobywanie nowych zdolności – w rozgrywce posiadamy możliwość korzystania z aż 12 zróżnicowanych rozgrywek, z których każdy ma coś dla siebie, możesz zostać wojownikiem, kucharzem czy nawet piłkarzem. Wspaniała gra dla całej rodzinki o różnorodnych zainteresowaniach. Informacje na ten temat można zobaczyć i tutaj: Premium Games.

Dla posiadaczy PS3 dobrą grą będzie Sports Champions 2. Używając kontrolera ruchu mamy możliwość nauczyć się sportów takich jak boks, narty i kręgle. Możemy tworzyć rozgrywki nawet dla czterech graczy! Wspaniała alternatywa na dobrze spędzony czas dla znajomych oraz rodzinki. Kolejną możliwością dotyczącą PS3 jest Pro Evolution Soccer 2013. Dla miłośników piłki nożnej. Grając w tę grę możesz się czuć się się jak prawdziwy gracz biegający po boisku wraz z znanymi osobistościami ze świata piłki nożnej.