Z jakiego powodu bilboardy obecnie się stały tak popularnym nośnikiem, jakie mają zalety i wady.

Często spotykanym widokiem przy ruchliwszych ulicach i skrzyżowaniach są wielkie tablice reklamowe, nazywane również bilboardami. Ich rozmiar jest taki, że ciężko ich nie zauważyć, zwłaszcza że nocą mają specjalne podświetlenia.

stanowisko

Autor: KLINGSPOR Schleiftechnologie
Źródło: http://www.flickr.com
Mimo wykorzystywanej coraz chętniej w reklamie nowoczesnej technologii bilboardy nadal cieszą się ogromną popularnością wśród reklamodawców, i cały czas pojawiają się kolejne instalacje. Niezwykle istotną cechą bilboardów jest między innymi atrakcyjna cena zakupu reklamy i możliwość dotarcia do sporej ilości odbiorców. Billboard Zielona Góra zlokalizowany przykładowo przy głównej trasie samochodowej będzie każdego dnia oglądany przez kilkanaście tysięcy kierowców i pasażerów.

Zobacz więcej w tym serwisie (http://www.systempartnerski.pl/sieci-afiliacyjne) i przestudiuj opisywane zagadnienie także z innej strony – one bez dwóch zdań również Cię zaciekawią.

A jak ktoś jeździ taką trasą każdego dnia i codziennie widzi taką reklamę, to w niejednym przypadku w końcu ulegnie jej wpływowi.

Ze względu na swoją wielkość i położenie billboard Bydgoszcz wymagał będzie odpowiedniej formy publikowanej na nim treści. Przekaz reklamy nie może być zbyt długi, bo jadący szybciej kierowca zapewne by nie zdążył go w całości przeczytać. Dlatego też najczęściej na plakacie pojawia się jakieś ciekawe zdjęcie czy rysunek, a dodatkowo niedługie, łatwe do zapamiętania hasło reklamowe. Niektórzy twórcy reklam idą dalej i wykorzystują pomysł z puentą. Polega ono na tym, że początkowo nakleja coś intrygującego, co będzie miało przyciągnąć ciekawość i uwagę odbiorców.

Po pewnym czasie pierwszy z plakatów zastąpiony zostaje kolejnym, na którym będzie się znajdować wyjaśnienie całej zagadki, taki sposób reklamy jest wykorzystywany coraz częściej przez liczne firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*