Parę metod na finansowe problemy

Istnieją takie chwile w życiu niemalże chyba każdego człowieka, że potrzebujemy szybkiego zastrzyku gotówki. Jeżeli mamy większych ,tak zwanych”zaskórników”, może okazać się, iż będziemy zmuszeni zwrócić się o pożyczkę, dla przykładu, do najbliższej rodziny albo też do konkretnej instytucji finansowej.

Czasami bywa jednak i tak, iż nie będziemy mogli dostać pomocy finansowej tą drogą. W pewnych bankach proces przyznawania pożyczki trwa dosyć długo a przykładowym utrudnieniem są warunki, jakie trzeba spełnić jako kredytobiorca.
wystawa sklepowa z ciuchami

Autor: Connie Ma
Źródło: http://www.flickr.com
Laptop, biurowiec

Autor: Maxime Guilbot
Źródło: http://www.flickr.com
Rozwiązaniem mogą być w takich sytuacjach tzw. “chwilówki”, a więc pożyczki finansowej udzielane przez instytucje pozabankowe. Świetnym przykładem jest choćby Extra Portfel, czyli propozycja z jakiej skorzystać ma okazję niemal każdy. Co niezwykle ciekawe, kredyt (zobacz kredyt inwestycyjny dla małych firm) ten jest całkowicie bezkosztowy do kwoty 2000 tysięcy złotych, jeżeli zostanie spłacony w ciągu miesiąca od zaciągnięcia zobowiązania. Kolejnym ułatwieniem jest to, że mamy możliwość skorzystania z tego produktu uzupełnia extra-portfel (extra portfel) z przez Internet.
rzeczoznawcy majątkowi

Autor: Mid-Atlantic Center for the Arts & Humanities (MAC)
Źródło: http://www.flickr.com
Z kolei jeśli mamy możliwość zarządzania już konkretnymi oszczędnościami a także myślimy o lokacie kapITału, to warto rozważyć ofertę lokat. Jest to typ inwestycji, która polega na wpłaceniu pieniędzy na konkretny rachunek w banku na określony czas, w trakcie którego nie możemy wybrać środków, ponieważ grozi to utratą odsetek. Na rynku jest wiele takich produktów.
Doskonałym przykładem jest lokata bezkarna BGŻOptima, w jakiej mamy duże oprocentowanie 3,2% oraz gwarancję braku utraty odsetek w wypadku wcześniejszego zerwania lokaty. Kolejną zaletą jest okres trwania lokaty – jedynie trzy miesiące, co powoduje, iż nie musimy “zamrażać” środków na długi czas.