Ściąganie gier to przestępstwo

GryGier jest tak dużo, że wymienienie ich wszystkich jest nierealne – zwykła syzyfowa praca, zapewne dosłownie każdy trochę bardziej zapoznany ze światem gier doskonale wie o czym mowa.

konsola ouiya

Autor: Cesar Cardoso
Źródło: http://www.flickr.com

Nawet trudno wskazać najlepiej przygotowane PSP gry akcji – zatem będące z wyłącznie jednego gatunku. To dowód zdjęcia dowodowe wrocław na to, iż rynek gier na konsole ma się doskonale. Wszelkim uznanym producentom gier błyskawicznie rośnie sprzedaż oraz zyski.

Doskonale, bo przynajmniej poszczególne firmy producenckie posiadają większą ilość pieniędzy na produkcję nowych gierek. A to także pokazuje, iż w żadnym przypadku nie można za bardzo piratować, bo jakby nie patrzeć tym samym producenci mają mniej kasy na tworzenie tych gier, które są jeszcze wspanialsze, niż wcześniejsze tytuły.

W wielu przypadkach sytuacja jest tak, że piratujemy, nie widzimy w tym wszystkim niczego złego. No cóż, pewnie bardzo nam zależy na tym, aby grać nieustannie w fajne gry na PS4, a więc chociażby z uwagi na własny interes nie zakładajmy z automatu, iż bycie typowym piratem nie jest czymś nagannym. Wiadomo: gry są stosunkowo drogie, w istocie trudno wziąć na nie pieniądze.

Jednak to akurat żadna sensowna wymówka! W sumie są dobre metody na to, aby zakupić przystępne cenowo platformówki bądź bijatyki na psp. O co się rozchodzi? Cóż, trzeba wbić sobie do umysłu, że w sumie nie zawsze gry muszą być fabrycznie nowe. Bo czy używane tytuły są w zupełności niegodne uwagi? Jakoś się wydaje, iż najbardziej znacząca jest radość z grania. Nie ma żadnego sensu tak jakby się snobować: w sumie o wiele bardziej wskazanym rozwiązaniem jest kupno używanych gier, lecz w trochę większej ilości. Widać profit? Jasne!

Jest wiele tych miejsc, gdzie są sprzedawane niemalże perfekcyjne pod względem jakości gry dziecięce psp, akcyjniaki, etc. Nie obawiajmy się o jakieś zarysowania, bo w wielu przypadkach grywalność jest dokładnie taka sama jak we właśnie przypadku nówek. Miejmy nadzieję, że nareszcie znacząco spadnie w Polsce piractwo!