W jakich sytuacjach zaciągnięcie pożyczki może okazać się mile widzianym wyjściem?

Jeśli chcesz pożyczyć jakąś kwotę pieniędzy na jakikolwiek cel, na ogół masz dwie opcje: mogłabyś udać się do banku lub do odmiennej spółki finansowej, która prowadzi działalność pozabankową.

Różnica tkwi w tym, że banki niezwykle skrupulatnie badają Twą przeszłość pożyczkową, natomiast tzw. parabanki już nie w każdym wypadku. Poza tym w takim wypadku, pieniądze pochodzą z majątku własnego firmy, jaka tego typu pożyczki udziela.
prawa

Autor: Prentsa Aldundia
Źródło: http://www.flickr.com
Warto zaznaczyć, że kredyt to wcale nie jest taka sama usługa co pożyczka. Ta mogłaby zostać udzielona przez kogokolwiek na jakikolwiek cel, z kolei kredyt mógłby być udzielony tylko przez bank. Jeżeli więc dla przykładu zobaczyłeś w markecie z meblami jakiś śliczny wykonany ze skóry tapczan oraz interesuje Cię pożyczka pozabankowa Smart Pożyczka to idealne wyjście właśnie dla Ciebie.

Jeżeli wykorzystana w niniejszym tekście narracja do Ciebie trafia, to zobacz tu wniosek o urlop ojcowski podobne porady – one dotyczą pokrewnej problematyki.

Jest to intratne zwłaszcza w takich sytuacjach, kiedy nie chcesz, żeby banki badały Twoje zdolności kredytowe, gdyż posiadasz też inne duże wierzytelności.

W odróżnieniu do zwykłego kredytu, taka Smart Pożyczka udzielana jest zainteresowanym bez zbędnych badań, a decyzja o udzieleniu pożyczki jest podejmowana w ciągu paru minut tak, abyś mógł dysponować pożyczonymi środkami już po ok. 15 minutach. Taką tak zwaną „chwilówkę” mógłbyś wziąć przez internet albo nawet przez sms.

Tego typu anonimowa pożyczka (pożyczkodawca nie kontaktuje się z Twoim zakładem pracy) jest udzielana na sumę nie większą od 3000 zł. Co istotne, czas na oddanie pieniędzy możesz wybrać Ty. Może to więc być 10, 15, 20, 25 albo 30 dni.