Sprawdzamy czy otrzymanie kredytu będzie ratunkiem dla firmy

Dopiero co zdecydowałeś się, że rozpoczniesz własny jednoosobowy biznes. decyzja takowa powiązana jest wprost z pewnymi stratami początkowymi. Jeżeli kwota tobie potrzebna jest dość spora, rzędu kilku tysięcy, możesz mieć kłopot ze znalezieniem darczyńcy.
Wejście na rynek jako jednoosobowa firma jest, jak to ukazują doświadczenia zgromadzone z ostatnich lat, bardzo dobrym pomysłem.

kredyty dla firm

Autor: Susanne Nilsson
Źródło: http://www.flickr.com
dłużnik

Autor: OER Training
Źródło: http://www.flickr.com

kredyty (kredyt inwestycyjny dla małych firm)

Przedsiębiorstwa i spółki stanowczo wolą nawiązywać współdziałanie z osobą prowadzącą działalność jednoosobową, z tego powodu że o wiele bardziej im się to opłaci. Rozpocznijmy od największego plusa jaki doceniają ci, którzy zatrudniają jako podwykonawcę firmę jednoosobową, to jest rzetelności wykonywanego zadania. Dzieje się tak dlatego mając firmę jednoosobową zależysz tylko od siebie i nikogo poza tobą, to znaczy, że jeśli nie będziesz pracowity, wtedy nie zarobisz na rodzinę- napisał o tym. Drugim bardzo ważnym aspektem jest łatwość komunikacji między tobą a zleceniodawcą, bez nieprzydatnych pośredników, czyli również bez dodatkowych kosztów.

Niestety, żeby móc taką jednoosobową firmę założyć, najpierw należy zapłacić. Naszym zdaniem jest to szalone, że pragnąc założyć prywatny nawet jednoosobowy biznes, w naszym państwie należy najpierw dużo wydać. Nasze prawo obliguje każdego kto chce założyć prywatny biznes – www.inoffice.pl/centrum-biznesowe-tarasy/ – do wpłacenia pierwszej składki ZUS, kolejno odebrać zgodę na posiadanie własnej działalności, łącznie daje to paręset złotych. Najlepszym rozwiązaniem problemu z brakiem funduszy na sam start firmy są kredyty dla firm. W naszym państwie funkcjonuje mnóstwo firm oferujących kredyty pozabankowe, co oznacza iż nie będą one obciążone podatkiem ZUS lub US- . Dodatkowo takową pożyczkę będziemy mogli zwrócić w dowolnym czasie, to jest jeśli twoja firma nie będzie chwilowo przynosić zysków, będziesz mógł zwrócić ratę w późniejszym terminie.

Pożyczki pozabankowe są genialnym pomysłem i ratunkiem dla wielu firm.
Wzięcie kredytu pozabankowego wspomogło wielu osobom zakładającym własną działalność. Ważnym jest, by nie trafić na oszustów, ale prosperuje wiele firm, jak przykładowo Vivus, jakie zdobyły już zaufanie.