Grania czas! Zobacz nasze sugestie

Istnieją rodzice, którzy twierdzą, iż dzisiejsza młodzież spędza długie godziny na nierozsądnym marnowaniu czasu przed monitorem. Widocznie nie dotarły do nich informacje, że odpowiednia „dawka” czasu spędzonego z padem w dłoni, nie przynosi szkody . Co więcej, posiada wiele zalet. Udowodniono, że osoby grające w gry potrafią zapamiętać znacznie więcej wiedzy, na dłużej je zapamiętują oraz stają się bardziej inteligentne.

Na rynku możemy dostać gry umożliwiające rozwój wyobraźni, logicznego myślenia czy umiejętności planowania. Gry, które rozwijają dziecięce pasje i talenty. Mały Franek, który dziś staje na podium w grze samochodowej, być może w dorosłym życiu zostanie kierowcą Formuły 1.

Może więc warto dać się namówić na zakup konsoli?

Zważywszy na to, że właśnie pojawiła się jej nowa wersja. A razem z nią, za sprawą gry Driveclub możemy zasmakować świat cennych samochodów sportowych. Co istotne, wszystkie akcje mamy możliwość obserwacji z punktu widzenia kierowcy, dzięki czemu możemy poczuć się tak, jakbyśmy sami sterowali autem. Autorzy gry zadbali nawet o takie detale, jak wchodzenie do samochodu, otwieranie drzwi a nawet zapinanie pasów.

Jak pokazuje życie, prędzej czy później konsolę polubi reszta familii. Dla taty, wspaniałą odskocznią będzie gra inFamous Second Son, w której wreszcie będzie miał możliwość spełnienia swych dziecięcych marzeń i wczucia się w rolę człowieka z nadludzkimi umiejętnościami.

Zaskakująca fabuła – to uzasadnienie dla którego wskazane jest przygotować miejsce na półce dla tej emocjonującej gry.

Mamy natomiast, poprzez przyjemnie wyczerpującą zabawę, zadbają o ciało, a przede wszystkim dobrą zabawę.

Podoba Ci ten tekst? To super, sprawdź stronę (http://www.magazynauto.pl/porady/trudne-sytuacje-drogowe-jak-sie-zachowac,aid,1390) pod tym adresem. Przeczytasz tam więcej informacji na zbliżony temat.

Bo konsola to również niezwykła i interesująca alternatywa dla siłowni. Konsola do gier wzbogacona jest o czujnik ruchu, pozwalający na wykonywanie ćwiczeń przed telewizorem. Łączymy więc przyjemne z pożytecznym – zabawę z gimnastyką. Zgoda, nic nie jest w stanie zastąpić nam ruchu poza domem, ale gdy deszcz za oknem… Właśnie w takie dni, gdy aura nie zachęca nas do spacerów możemy zapomnieć o nudzie.

Czy z przeczytanego publikowanego tekstu udało Ci się wynieść coś interesującego? Jeśli tak, to przejrzyj pozostałe informacje tu – z pewnością pochłoną Cię kompletnie.

Dzięki grom przeniesiemy się w świat fantazji, wyobraźni, gdzie wszystko dzieje się zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Emocje zapewnione!