Jak polepszyć jakość grania na konsoli?

Każdy gracz wie, że odpowiedni gamepad bardzo podnosi jakość gier. Jak dokonać najlepszego wyboru, kiedy rynek dostarcza nam aż tak duży wachlarz urządzeń? Przedstawiamy parę godnych zainteresowania opcji:

Gamepad

Autor: 55Laney69
Źródło: http://www.flickr.com
Gamepad Microsoft Xbox360 Controller for Windows ( 52A-00005 ) (tutaj) posiada możliwość użytkowania na każdej platformie gier produkcji Microsoft. Kontroler konsoli Xbox360 do systemu Windows współgra ze wszystkimi komputerów z systemem Windows XP i z konsolami Xbox360, dając uniwersalny sposób korzystania z wszystkich gier. Oprócz tego wibracje uruchamiające się w odpowiednich momentach rozgrywki dają taki efekt, że osoba korzystająca nabiera większej wprawy w grze.

Bezprzewodowy Gamepad Kontroler Bezprzewodowy do Xbox 360 Silver Charge Kit () z zasiegiem 9 metrów i czasie pracy mniej więcej 40 godzin na bateriach technologii AA. Wyposażony jest w 8 przycisków oraz mechanizm regulowania siły wibracji przydatnych w maksymalizowaniu energii zasilania. Do modelu dołączono zestaw Play and Charge Kit, do którego zaliczamy akumulatory wraz z kablem, co daje możliwość ładowania ich podczas rozgrywki. Gamepad został wyposażony w dwie gałki analogowe oraz przycisk Xbox Guide.

Gdy chcemy zwiększyć komfort gry, z pomocą przychodzi gamepad Kontroler Bezprzewodowy do Xbox360 Black. Posiada on przewód zobacz (inne wątki tutaj) o długości ponad 9 metrów, co daje komfort ruchu w trakcie rozgrywki. Całość dopełni praktycznie rozmieszczone 8 przycisków razem z dwoma gałkami sterującymi. Gamepad zasilany jest za pomocą baterii, pozwalających na grę do 40 godzin.

Gamepad Sony PS3 DualShock Czerwony wyróżnia całkowicie nowy sposób bezprzewodowe przesyłanie danych za pomocą USB dzięki zastosowaniu technologii ([poznaj rfid inwentaryzacja) łączenia Bluetoth. Wbudowany był również układ wykrywania ruchu Sixaxis i połączony z nim system wibracyjny, co w efekcie umożliwia ciekawe możliwości podczas rozgrywki. Dzięki wbudowanemu urządzeniu jaki jest akumulator, działającemu w czasie około mniej więcej 45 godzin możemy przez dłuższy czas cieszyć się grą.