Czemu niektóre gry stają się światowymi hitami, w które grywają niezliczone ilości graczy na całym świecie.

Współcześnie, w epoce komputerów i smartfonów, raczej ciężko narzekać na nudę. Rzecz jasna tradycyjne gry planszowe w dalszym ciągu cieszą się popularnością, mimo że wielu ludzi już dawno obwieszczało ich koniec.

przebranie

Autor: H. Michael Karshis
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak nadal jest sporo osób, jakie co jakiś czas chcą się oderwać od ekranu i w gronie znajomych lub rodziny miło spędzić czas. Niektóre z planszówek są naprawdę bardzo popularne, przykładowo jedną z takich rewelacyjnych produkcji jest arkham horror. Lecz niestety bardzo daleko im jednak będzie do tego, co dzieje się na rynku komputerowych gier. Tu nawet mniej znane i popularne produkcje, typu airport simulator, w najnowszym wpisie znajdują dużo większe grono chętnych, niż najpopularniejsze planszówki, a co dopiero jeżeli się je porówna do naprawdę kasowych hitów.
arkham horror

Autor: enn-here
Źródło: http://www.flickr.com
A jeżeli będzie chodzić o kwestię popularności, to chyba nic nie pobije serii angry birds pig. Jak pokazują statystyki, jest to obecnie najbardziej popularna gra na całym świecie, i póki co nie widać żadnej nowej, która by mogła zagrozić tej pozycji.

Absorbuje Cię tematyka omawiana w tym wpisie? Zobacz ponadto też inne podobne materiały – po prostu wejdź tutaj hotel dla dzieci sopot.

Codziennie gra w nią wiele milionów ludzi z całego świata, a ilość ściągnięć przekroczyła jakiś czas temu miliard. Gra jest obecna nie tylko na smartfony, lecz również na inne platformy, wraz z konsolami oraz komputerami, a jej ogromnym plusem jest możliwość zagrania nawet jeżeli się ma kilka wolnych minut.

Na tak niewielki czas nie opłaca się nawet siadać do kolejnej kultowej gry, to znaczy assassins creed – doskonały arkham horror. Seria ta obejmuje kilkanaście różnych części, wydawanych w przeciągu minionych dziewięciu lat, a wszystkie one posiadają ciekawą, naprawdę bardzo wciągającą akcję.