KGDM Sp. z o.o. – profesjonalne wyceny majątku

Potrzebny Ci profesjonalny rzeczoznawca? Sprawdź ofertę Krajowej Grupy Doradztwa Majątkowego z Warszawy. Reprezentują ją eksperci rynku nieruchomości, posiadający długie doświadczenie w obrocie nieruchomościami, ich wycenie oraz poradach w tej branży.

Portal to serwis dedykowany zarówno dla profesjonalistów poszukujących informacji o najnowszych trendach w branży, jak i dla osób szukających porad rzeczoznawców majątkowych.

Wielokrotnie

Krajowa Grupa Doradztwa Majątkowego Sp. z o.o.

Źródło: http://www.kgdm.pl/

poszukujemy porad specjalistów w zakresie prawa związanego ze zbyciem, nabyciem bądź innego typu obrotem nieruchomościami. Wchodząc na portal KGDM możemy bez problemu odnaleźć wielu doświadczonych specjalistów z tych branż.Nieruchomości są obecnie branżą dynamicznie się rozwijającą, warto więc postawić na porady specjalistów, stale analizujących rynek i aktualne trendy.

Podstawowe usługi proponowane przez Krajową Grupę Doradztwa Majątkowego to: – wycena : wycenianiem nieruchomości w budowie, zarówno dla instytucji, jak i klientów indywidualnych,- określenie wartości nieruchomości, przeznaczonych na zabezpieczenie spłaty zobowiązań kredytowych lub do celów ubezpieczeniowych,- wycena wartości przedsiębiorstwa,- wycena wartości udziałów w firmie,- określenie wartości majątku firmy w celu – sporządzenia sprawozdania finansowego,- wyliczenie wartości godziwej.

Przygotowywane przez ekspertów firmy raporty, opisujące najważniejsze kwestie związane z rynkiem nieruchomnieruchomości (Bryksy.pl – Dowiedz się więcej)są przez wielu znawców rynku, jak również przez przedsiębiorców i inwestorów.