KGDM Sp. z o.o. – profesjonalne wyceny majątku

Potrzebny Ci profesjonalny rzeczoznawca? Sprawdź ofertę Krajowej Grupy Doradztwa Majątkowego z Warszawy. Reprezentują ją eksperci rynku nieruchomości, posiadający długie doświadczenie w obrocie nieruchomościami, ich wycenie oraz poradach w tej branży.

Portal to serwis dedykowany zarówno dla profesjonalistów poszukujących informacji o najnowszych trendach w branży, jak i dla osób szukających porad rzeczoznawców majątkowych.

Wielokrotnie

Krajowa Grupa Doradztwa Majątkowego Sp. z o.o.

Źródło: http://www.kgdm.pl/

poszukujemy porad specjalistów w zakresie prawa związanego ze zbyciem, nabyciem bądź innego typu obrotem nieruchomościami. Wchodząc na portal KGDM możemy bez problemu odnaleźć wielu doświadczonych specjalistów z tych branż.
Nieruchomości są obecnie branżą dynamicznie się rozwijającą, warto więc postawić na porady specjalistów, stale analizujących rynek i aktualne trendy.

Podstawowe usługi proponowane przez Krajową Grupę Doradztwa Majątkowego to:
– wycena : wycenianiem nieruchomnieruchomości – http://www.nieruchomosci.dominplus.pl/ -e, zarówno dla instytucji, jak i klientów indywidualnych,
– określenie wartości nieruchomości, przeznaczonych na zabezpieczenie spłaty zobowiązań kredytowych lub do celów ubezpieczeniowych,
– wycena wartości przedsiębiorstwa,
– wycena wartości udziałów w firmie,
– określenie wartości majątku firmy w celu – sporządzenia sprawozdania finansowego,
– wyliczenie wartości godziwej.

Przygotowywane przez ekspertów firmy raporty, opisujące najważniejsze kwestie związane z rynkiem nieruchomnieruchomości (Bryksy.pl – Dowiedz się więcej)są przez wielu znawców rynku, jak również przez przedsiębiorców i inwestorów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*