Jak zakupić sporo tańsze gry konsolowe?

Kto nie lubi grania na konsoli? Ostatnimi czasy dostrzec nawet można coraz większą liczbę kobiet, które przykładowo ze swoimi chłopakami przez całe dnie grywają w różnego rodzaju gry. Cóż, bardzo duże gratulacje dla panów, którzy mają akurat takie kobiety – to prawdziwy skarb! Jednakże jeśli nawet para graczy zasadniczo nie posiada za wielu pieniędzy na gierki, skąd sfinansować własne hobby? W końcu sytuacja finansowa typowego gracza nie jest najlepsza.

Na całe szczęście gry na Xbox 360 raczej nie muszą być drogie!

konsola ouiya

Autor: Cesar Cardoso
Źródło: http://www.flickr.com

Kapitalna informacja dla kompletnie niepoinformowanych graczy – prawdziwym strzałem w dziesiątkę jest obejrzenie się za grami konsolowymi w tych miejscach, gdzie to najzwyczajniej sprzedaje się sporo korzystniejsze cenowo gry. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest choćby to, aby rozejrzeć się za grami na konsole na różnego rodzaju aukcjach internetowych. Pewnie większość osób wie, że generalnie nie ma żadnego ryzyka, jeśli w grę wziąć kupowanie w serwisach aukcyjnych.

Naturalnie zawsze można się jakoś naciąć, lecz jeśli nie podchodzimy do poszukiwania extra gier tak jakby po macoszemu, pewnie nie zdołamy dostrzec żadnych kłopotów. To mit, że jeżeli zakupimy gierkę na aukcji, to pewnie dostaniemy ją po długim okresie oczekiwania. A na dodatek owa gierka będzie po prostu zarysowana. Bez paniki! Nie jest ciężko o Gry na Playstation 3, chociaż nie chodzi wyłącznie o tę konsolę, które pod naprawdę wszystkimi względami są niesamowite. To powinno ucieszyć graczy z trochę biedniejszych krajów. W końcu niezależnie od kraju pochodzenia, każdy lubi konsole.

A zresztą nawet jeżeli nie interesują nas takie używane tytuły, tak czy siak moglibyśmy zakupić w serwisach aukcyjnych, choć również w jakimś sklepie, wiele tańszych tytułów (ja polecam takie: ). Do tego, co jakiś czas organizuje się olbrzymie wyprzedaże, przykładowo w hipermarketowych koszach nietrudno o dużo kapitalnych gier, które na całe szczęście nie są drogie. A więc ta osoba, która sądzi, iż w żadnym razie nie można kupić sporo taniej gier na konsole jest w wielkim błędzie. Tak właśnie jest!