Sposób na tanie mieszkanie

W życiu większości z nas pojawia się taki czas, gdy zaczynamy marzyć o własnym M. Z początku pojawia się w głowie szybka myśl, która po czasie zamienia się w działanie. Zaczynamy poszukiwania, snujemy plany, a czasem dostosowujemy dotychczasowe życie pod kątem nowego lokum. Kuszą nas zielone ogrody, monitorowane osiedla oraz innowacyjne rozwiązania.

Komornik sądowy

Autor: Linds Panther
Źródło: http://www.flickr.com
Komornik – Tarnowskie Góry

Całe przedsięwzięcie trzeba rozpocząć od wyboru lokalizacji. Decydujemy się na zielone obrzeża miasta, czy jednak strzeżone osiedle bliżej jego serca? Te kwestie zwykle są uzależnione od możliwości finansowych, lub zdolności kredytowej.

W obecnych czasach Polaków nie stać na tak poważne przedsięwzięcia, dlatego w obecnych czasach najczęściej wybieraną drogą do uzyskania środków na kupno własnego mieszkania stały się kredyty mieszkaniowe. Coraz więcej osób interesuje się także sposobnością nabycia nieruchomości w trakcie licytacji komorniczej.

Niewątpliwie taka transakcja przy udziale komornik (więcej na temat) śląsk posiada wiele zalet. W trakcie pierwszej licytacji cena wywoławcza ustalona zostaje na 3/4 wartości rynkowej lokalu. Jeżeli podczas pierwszej licytacji nie znajdzie się żadna zainteresowana osoba, to w trakcie drugiej, cena kupna nie powinna przekroczyć wcześniejszej ceny wywoławczej. Nawet 25 proc. oszczędności to w przypadku zakupu mieszkania znaczna suma. Informacje w kwestii licytacji odszukamy w sieci wpisując frazę: komornik Tarnowskie Góry.

Licytacje komornicze – Tarnowskie Góry
Równocześnie warto podkreślić, że jeśli mieszkanie znalazło się na licytacji komorniczej, to jego stan nie musi być wcale zły. Licytacje komornicze Tarnowskie Góry przeprowadzane są z wielu powodów, zatem standardy lokali mogą wyraźnie różnić się między sobą.

Absorbuje Cię zamieszczony w tym miejscu materiał? Kliknij zatem dodatkowo tutaj oraz przeczytaj więcej info nagrobki w bydgoszczy na opisywany temat!

W większości są to powierzchnie nadające się od momentu zakupu do zamieszkania, bez konieczności remontu. Co ważne, mieszkania z licytacji komorniczej sprzedawane są na zasadzie nabycia pierwotnego, w związku z tym są zwolnione z zaległości czy obciążeń hipotecznych dłużnika.

Teoretycznie więc możemy kupić upragnione mieszkanie w dobrej cenie. Ale aby nie kupować „kota w worku” powinniśmy dokładnie skontrolować dokumentację związaną z mieszkaniem. Więcej kliknij