Gra idealna dla pasjonatów rozrywki na bardzo dobrym poziomie

Dla ludzi kochających gry skrót BF4 nie ma żadnych tajemnic. Jednak dla tych osób, które gry komputerowe omijają szerokim łukiem, skrót ten będzie nie do rozszyfrowania. A battlefield 4, czyli BF4 to gra, którą można włączyć na komputerze, na konsoli i stan działań sprawdzać na naszych telefonach.

Komputery

Autor: Southbank Centre
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy, kto uwielbia filmy dotykające wojennej tematyki lub ogólnie filmy akcji na sto procent odnajdzie się w tej grze. To uczestniczenie w wojnie totalnej. Producenci gry postarali się zadbać o to, byśmy nie mogli się nudzić. Z tego powodu, nawet szósta godzina gry okaże się tak samo fascynująca jak jej początkowe minuty. Warto, więc przeznaczyć sobie codziennie kilka kwadransów na uczestniczenie w potyczkach, jakie stawia przed nami bardzo mocno rozwinięty system walki w Battlefield 4. Stale zmieniające się otoczenie, warunki, które we wcześniejszych edycjach gry nie miały mogły się wydarzyć, to wszystko sprawia, że chce się grać bez żadnych przerw. Możemy grac online, co pozwala nam na uczestnictwo w rozgrywce wraz z ponad 60 innymi uczestnikami.

Masz ochotę zgłębić więcej na ten temat? To bardzo dobrze, ponieważ pod tym odnośnikiem (https://questfe.pl/sixpack-czerwony/) odnajdziesz interesujące dane, które Cię wciągną.

Kilka trybów i dziesięć ogromnych map, to świat, z którego trudno będzie wyjść naszej postaci, którą prowadzimy przez meandry gry, w całości. Wiadomo, że znajdą się przeciwnicy, którzy powiedzą, że gra jest nader brutalna. Jednak powiedzieć tak mogą, tylko te osoby, które nie rozumieją jak ważny jest w tej grze aspekt logicznego myślenia.

Miejska dżungla nie będzie miała dla nas żadnych tajemnic

Dwa pady do konsoli

Autor: Iwan Gabovitch
Źródło: http://www.flickr.com

Wszyscy chcieli móc zajrzeć za drzwi pomieszczenia, do którego wejście mają tylko upoważnione osoby. Każdy z nas ma w sobie żyłkę szpiega, który chciałby sprawdzić, co dzieje się u niego mieście. Kiedy dorzucimy do tego informatyczne zapędy, to powstanie nam recepta na głównego bohatera gry. Gra watch dogs to świetna rozrywka, serwująca nam postać – hakera, dawnego przestępcę, który przez swoje zdolności informatyczne jest w stanie podpiąć się do systemu komputerowego miasta Chicago i sporo w nim namieszać. Ta gra nie opiera się tylko na tym, że główna postać siedzi i przeczesuje niedostępne dla zwykłej osoby bazy danych, mamy również możliwość walki z różnymi wrogami.

A Aiden Pearce – bo tak nazywa się główna postać, w grze może używać broni palnej i walczyć wręcz. Gra pasjonuje i sprawia, że zaczynamy się zastanawiać czy cała ta informatyzacja nie jest jedynie machiną do kontrolowania naszego życia. Ale jedno jest pewne gra watch dogs przejmie nasze losy na sporo czasu. Granie w tego rodzaju grę to nie tylko odpoczynek, ale również ćwiczenie własnego umysłu. Jeśli, więc jeszcze nie dane nam było mieć do czynienia z grami komputerowymi, to warto zacząć od tej gry. Na początku może być trudno odnaleźć się w wirtualnym świecie, ale po dłuższej chwili na pewno poczujemy, że taka gra jest dla nas. Poza tym jeśli nie przemawia do nas samo bieganie z bronią i rzucanie granatów, to dobrze pomyśleć o kupnie watch dogs. To gra dla użytkowników, którzy mają głowę na karku i umiejętność wynajdywania niebanalnych rozwiązań.