Wizytówki – co na chwilę obecną oferują swoim klientom drukarnie?

Bilety wizytowe zwane popularnie wizytówkami nie są współczesnym wynalazkiem. Jako pierwsi używali ich mieszkańcy Chin, później zaczęli wykorzystywać je Francuzi i Niemcy, obecnie używane są na całym świecie.

Kiedy podejmujemy decyzję o posiadaniu wizytówki, możemy wybierać między kilkoma jej rodzajami. Wizytówki to w przeważającej części przypadków bilety wizytowe mające kształt prostokąta. Ich wymiar może być bardzo różny. Można zamówić o wielkości pięćdziesiąt na dziewięćdziesiąt milimetrów wizytówki druk, których nie wiąże się z żadnymi problemami. O wiele częściej jednak na chwilę obecną kupowane są wizytówki o wielkości osiemdziesiąt pięć na pięćdziesiąt pięć milimetrów. Chcąc wybrać firmę oferującą druk wizytówek, można w wyszukiwarce internetowej wprowadzić hasło „wizytówki druk”. Możemy też zdecydować się na oryginalne wizytówki, wizytówki eleganckie lub też wizytówki ekskluzywne. Decydując się na oryginalne wizytówki, możemy być pewni, że będą to wizytówki silnie wyróżniające się od innych. Tutaj można wybrać typ materiału, na którym nasza wizytówka będzie wydrukowana, można również wybrać krój i kolor czcionki, ale również sposób wykonania wydruku – przykłady w Net Print.

wizytownik z wizytówkami

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

W przeważającej większości przypadków wizytówki drukuje się na papierze. W tym przypadku również mamy spore możliwości do wyboru. Można postawić na papier jednokolorowy lub wielokolorowy. Nasza wizytówka może zostać wydrukowana na papierze gładkim, satynowym lub ozdobnym. Ale materiałów używanych do druku wizytówek jest obecnie o wiele więcej. Można obecnie wydrukować wizytówkę nawet na powierzchni metalowej. Następna sprawa odnosi się do informacji, które powinny znaleźć się na naszym bilecie wizytowym. Na wizytówce , która ma charakter prywatny wystarczające jest umieszczenie tylko imienia i nazwiska oraz adresu, numeru telefonu jej posiadacza.

W dobie Internetu coraz częściej na wizytówce zamieszczany jest również adres e-mail. Wizytówka mająca charakter służbowy dodatkowo powinna zawierać informacje dotyczące zajmowanego przez jej właściciela stanowiska i nazwę firmy. Z wizytówki, która ma charakter służbowy musimy zaczerpnąć także informacje dotyczące zakresu działalności firmy.

Czy zajmują Cię prezentowane tematy? Jeżeli tak, to odszukaj więcej (https://www.interwiedza.pl/szkolenia/) i znajdź więcej informacji na przedstawiany temat – na pewno będą niesamowicie wciągające.

Na chwilę obecną coraz częściej na służbowych wizytówkach zamieszcza się również adres firmowej strony internetowej. Nie powinno się na wizytówkach i tych prywatnych, i tych mających charakter służbowy zamieszczać zbyt wielu informacji. Ich wykonanie zlećmy najlepszym, czyli .