Reklama na telebimie, czyli jak skutecznie pozyskiwać sympatię nowych konsumentów

Każdy kto chociaż jeden jedyny raz próbował zmagać się z wymagającym działaniem, jakim pozostaje prowadzenie własnego przedsiębiorstwa czy sklepiku bądź małego straganu na pobliskim placu handlowym, ten doskonale wie, że nie jest to lekki kawałek chleba.

reklamy

Autor: Alex Goodkind
Źródło: http://www.flickr.com

Kupujący stają się coraz bardziej kapryśni i za niską cenę pragnęliby kupić jak najlepszy artykuł albo towary w większej liczbie. Nie bez żadnego znaczenia bywa także konkurencja, która czasami proponuje asortyment o wiele bogatszy, a nawet w okazyjnych cenach. Stąd wielu handlarzy wpisuje w sieć np. hasło telebim raszyn aleja krakowska i liczą, że w taki prosty, ale i równocześnie dość kosztowny, sposób wyprzedzą konkurentów.
Reklama na telebimach, podobnie jak w przypadku bilbordów, musi zostać właściwie zaprojektowana – w przeciwnym razie taka forma promocji nie przyniesie spodziewanych wyników. Oszczędność przekazu bywa tutaj kluczem do sukcesu.

Czy uważasz, że znajdziesz konieczne informacje w odniesieniu do prezentowanego tematu? Oczywiście, że tak – przejdź do treści (https://mcwenergia.com.pl/) i kliknij w odnośnik tutaj.

Przecież telebim zwraca na siebie uwagę już samym wyglądem, a wiadomości o konkretnej firmie bywają emitowane jedynie przez chwilę. Z jednej strony sugestywność jest już zagwarantowana w samym kształcie przekazu, a z drugiej błyszczące tablice przykuwają wzrok każdego spacerowicza.
Jeżeli któryś z przedsiębiorców zechce reklamować się w taki sposób, to jest zmuszony również wybrać właściwą dla siebie lokalizację, tzn. idealną sytuacją byłaby taka, aby reklama na telebimie trafiała do dokładnie określonego klienta. Na przykład, do centrów handlowych przychodzą całe rodziny, więc telebim znajdujący się tuż wejścia powinien przedstawiać wybrane propozycje dla tego typu konsumentów – zobacz telebim na Alei Krakowskiej w Raszynie.

To rzecz oczywista sytuacja czysto teoretyczna, lecz sprawa lokalizacji nadal jest bardzo ważna.
Jeżeli weźmiemy pod lupę hasło telebim raszyn aleja krakowska, to błyskawicznie powinniśmy sobie uświadomić, że takie miejsce jest w miarę uniwersalne – każdego ranka głównymi arteriami miast przejeżdżają tysiące, o ile nie setki tysięcy aut, w których podróżują potencjalni klienci w różnym wieku i o różnym statusie społecznym. Nie ma więc jakiejkolwiek potrzeby, aby nazbyt długo zastanawiać się, czy taka lokalizacja jest najlepsza. Zresztą agencje reklamowe troszczą się o to, żeby telebimy znalazły się w tak ruchliwych zakątkach.