Najkorzystniejsza oferta banku

Większa część ludzi zarabiających posiada jakieś oszczędności. Zwykle są one umieszczone na zwykłym rachunku i nie mamy z nich większych korzyści.

Dobrym wyjściem jest ulokowanie środków na lokacie. Nie daje to kokosów, ale mamy pewność, że kwota się nieco powiększy. Takie ponadplanowe finanse(polecamy sporządzanie deklaracji podatkowych pruszcz gdański) mogą się przydać, głównie że nic nas to nie kosztuje. Inwestycja o atrakcyjnym oprocentowaniu gwarantuje nam beztroskie odkładanie i pomnażanie własnych funduszy.

Banki prześcigają się w ofertach nowych produktów bankowych. Aby zainicjować oszczędzanie na lokacie wystarczy oddać wniosek w BGŻ Optima. W ten sposób rozpoczynamy odkładanie. Jak finanse są nam przydatne nagle, przed czasem zakończenia lokaty, możemy unieważnić umowę, a zasoby finansowe do nas powrócą w nie mniejszej kwocie aniżeli ta, którą wnieśliśmy. Jeśli natomiast nie będziemy musieli korzystać z zainwestowanych pieniędzy wcześniej i dotrzymamy czasu lokaty, zyskamy naliczone od ulokowanej kwoty procenty.

pieniądze

Autor: Barta IV
Źródło: http://www.flickr.com

Lokata Bezkarna to perfekcyjna propozycja dla nowych klientów otwierających konto indywidualne BGŻ Optima łączące szczególnie rzetelne oprocentowanie lokaty z komfortem wypłaty środków bez straty naliczonych odsetek. Możemy ją w każdej chwili zerwać, a zarobione odsetki i tak trafią na nasze konto. Lokatę bezkarną ma możliwość otworzyć osoba, która w czasie 12 miesięcy poprzedzających dzień włączania umowy w BGŻ Optima i nie była posiadaczem takiego konta. Jeśli osoba nie osiągnie owego warunku, tworzona lokata jest typową 3 miesięczną. Dokładniejsze informacje – .

Lokata Bezkarna jest lokatą terminową, nieodnawialną, inicjowaną w złotych polskich. Można założyć tylko jedną lokatę, a po jej zakończeniu, naliczone odsetki są przekazywane na konto.

W przypadku zerwania inwestycji przed terminem, zwracany jest kapitał, również odsetki w sumie równej 100% sumy odsetek naliczonych od dnia otwarcia lokaty do dnia poprzedzającego dzień zerwania lokaty włączywszy. Od naliczonych odsetek zostanie pobrany podatek od profitów kapitałowych zgodnie z aktualnymi przepisami prawa. Oferta BGŻ Optima ewidentnie wyprzedza konkurencję, co jest bardzo dobrą informacją dla nas, odbiorców.