Która gra w więzienie da swoim grającym wiele emocji?

Dziś możemy grać w różne gry Internetowe. Są to rozgrywki zręcznościowe lub łamigłówki. Można by także zagrać w grę pod tytułem „Napad 2”, w czasie jakiej wykonujesz różne zadania.
Zadanie przygotowawcze polegać będzie na dostaniu się na lotnisko i należy pozbyć się wrogiego gangu.

Adwokat

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

usługa

Autor: Donnie Nunley
Źródło: http://www.flickr.com
Pilot przechodzi do hangaru i kradnie samolot. Kiedy wybijemy jedną falę wrogów, przyjadą następni pojazdami. Będą oni blokować startowy pas, zatem dobrze jest, że pilot to nie stuprocentowy laik. Kiedy rozpocznie on jazdę po startowym pasie, należy ochraniać go wszystkimi metodami. Gdy pilot wzniesie się w powietrze, bezpiecznie powinien dolecieć na lotnisko w zatoce, oraz wylądować w konkretnym miejscu. W tym samym czasie należy zająć się innymi członkami gangu albo uciekać z miejsca takiego zdarzenia. Kolejnym wymaganym autem jest więzienny autokar. Wystarczyłaby do tej roboty jedna osoba. W takiej gierce gra się w grupie, ale każdy może do zadania podejść na swoją rękę. Autobus eskortowany jest przez śmigłowiec, z tego też powodu trzeba się zająć nim w pierwszej kolejności. Inni w tym czasie mogą przygotować blokadę i ukraść autokar. Ważne jest, aby nie uszkodzić go podczas grabieży, ponieważ misja będzie przegrana. Trzeba zawieźć go we wskazane miejsce. Taka gierka w więzienie (polecamy zakres usług na – adwokat karny wrocław) to doskonała rozgrywka w ekipie.
W następnym zadaniu trzeba rozdzielić się na dwie ekipy. Jedna ekipa to przebrani policjanci, a druga to złodzieje. Policjanci mają za zadanie uzyskać policyjny wóz oraz zgubić pościg. Potem muszą skierować się na posterunek. Wejść należy do obiektu oraz wziąć z biurka rozkład jazdy, a następnie powrócić do samochodu. Należy ponadto pojechać samochodem pod wskazane miejsce. Są w tamtym miejscu zbiorniki z paliwem.odwiedź źródło zeznania podatkowe 2020 zeznania podatkowe 2020Należy podpalić samochód oraz zawieźć dokument do miejsca, w jakim zorganizowany był napad. Złodziej ma jednak więcej roboty. Dotrzeć trzeba do doków oraz wejść na polecany statek.

Tam przedrzeć trzeba się na dziób, pozbywając się przeciwników, którzy chowają się między kontenerami. Po dojściu do celu należy wejść na kontener oraz zabić pozostałych niedobitków. Następnie trzeba podejść do wyznaczonego kontenera.