Jakie nowinki zaproponować może w ostatnim czasie rynek gier na komputery

Każdego roku na rynku komputerowych gier pojawia się mnóstwo nowych produkcji, z jakich każdy ma chęci na to, aby zostać szlagierem. Jednak w rzeczywistości udaje się to niedużej liczbie gier, a tak naprawdę to gracze będą decydować o tym, które z nich zostaną hitami. Często twórcy wykładają bardzo duże pieniądze w nowe rozwiązania, posiadają całe zespoły specjalistów, a i tak w końcowym rozrachunku może się okazać, że wszystko poszło na marne, bo gra nie zyskała zainteresowania graczy.

gry video
A niekiedy będzie całkowicie odmiennie, nikomu wcześniej nie znany tytuł zostaje światowym szlagierem, w jaki będą grać miliony graczy na całym świecie. Dokładnie tak było z kultową już serią Angry Birds, jaką wiele uważa za najpopularniejszą do tej pory zrobioną grę. Gra nie tylko się doczekała wielu rozmaitych wydań, ale również własnego filmu. Ocenia się, że w gry tej serii gra miesięcznie kilkadziesiąt graczy, a wszystkich instalacji zanotowano już ponad dwa miliardy.

Jedną z kolejnych wcieleń wściekłych ptaków jest angry birds stella pop, tradycyjna gra zręcznościowo-logiczna. Opiera się ona na od dawna wykorzystywanym pomyśle strzelania bąbelkami, które po trafieniu w identyczny kolor są usuwane z planszy zwalniając tym samym miejsce. O ile pomysł jest stary, to graficzna oprawa zachwyca nawet wybrednych wielbicieli komputerowych gier, dodatkowo producenci dorzucili kilka ciekawostek które znacznie zwiększają samą akcję.

Również pochlebne recenzje ma niedawno wydana gra platformowa trine 3: the artifacts of power. Gra z jednej strony wymaga odpowiedniej zręczności operowania klawiaturą, ale jednocześnie wymaga dużej dawki logicznego myślenia.

Podczas zabawy należy pokonywać różne przeszkody, omijać pułapki i walczyć z wrogami, a poza tym tego do rozwiązania będzie wiele oryginalnych zagadek. Niezwykle interesująco przedstawiają się możliwości graficzne tej gry. Gra została wydana w pełnym 3D, dzięki czemu nie tylko jest bardzo grywalna, ale także atrakcyjna pod względem możliwości graficznych.