Rozrywka dla łakomych na intensywne przeżycia

Gry logiczne, zagadki, puzzle, od wieków fascynowały człowieka. W czasie, gdy szare komórki są zmuszane do prężnego myślenia, człowiek odczuwa, że istnieje – w myśl przysłowia: ”myślę więc jestem”.
Natomiast, gdy mózg zmuszony jest pracować pod presją, gdy człowiek rozumie, że aby nie przegrać potrzebuje się pośpieszyć – wtedy czuje, iż może nawet zginąć.

escape room warszawa

Autor: Materiały prasowe
piosenki

Autor: Tae Sandoval Murgan

szkoły

Autor: AKADEMIA WILANOWSKA
Źródło: AKADEMIA WILANOWSKA
Takie uczucie, choć nie jest dla osób o wątłych nerwach, od niepamiętnych czasów było uznawane za niebywałe przeżycie. Takowe odczucie zagwarantuje każdemu firma Escape Room Warszawa – sprawdź escape game warszawa. Escape roomy są dość nową formą zabawy towarzyskiej. Cały fun polega na tym, że w ustalonym okresie czasu grupa ludzi musi się wydostać z zamkniętego pomieszczenia. Jeżeli im się nie powiedzie – odnoszą porażkę. Posiadamy trzy pokoje o wybranym temacie. Pierwszy wykonany jest w stylu czternastowiecznej sali do torturowania. Gracze poczują się w niej dziwnie, przez wzgląd na użycie sztucznej krwi. Dodatkowo pokój jest klimatyzowany, z tego powodu wewnątrz odczuwalna jest temperatura ok. 15 stopni Celsjusza, co jeszcze intensywniej zmusza graczy do pośpiechu. W pomieszczeniu o łącznej wielkości 25 metrów kwadratowych umieściliśmy drewniane dyby, cele z posłaniem ze słomy, madejowe łoże, wbite w ścianę kajdany żeliwne i mnóstwo drobniejszych narzędzi do torturowania. Ludzie będą mieli za zadanie odkryć w czasie trwania zadania straszną tajemnicę pomieszczenia i stawić czoła obrzydliwym zadaniom, aby zdobyć klucze do zamka. Escape Game Warszawa zaprasza natomiast do odkrycia historii pochowanej razem z kapitanem pirackiego statku. Jak mówi powiedzenie – „kapitan opuszcza statek na końcu”. We wnętrzu poczujecie się jakbyście „poszli” na samo dno oceanu wraz z kapitanem.

Jak mogło dojść do owej sytuacji? Czy stoi za tym sprytny pierwszy oficer, czy być może calutka załoga? A być może to kapitan oszalał i pogrzebał przy tym swych kamratów? Musicie się tego wszystkiego dowiedzieć w okresie 60 minut, inaczej zostaniecie razem z kapitanem na wieki w odmętach oceanu Spokojnego.
Nie zwlekajcie aż ktoś zabierze wam okazję wejścia do jednego z tych pokoi, by poznać tajemnicę, jaką skrywa przed ludźmi.

Czy proponowana treść może mieć przydatne informacje? Oczywiście, że tak! Sprawdź, klikając w link i przeczytaj informacje odnośnie omawianego zagadnienia.

Escape Room to świetna zabawa dla paru przyjaciół, pełna doznań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*