You are hereNowe generacje najpopularniejszych konsol do gier - PlayStation 4 i Xbox One

Nowe generacje najpopularniejszych konsol do gier - PlayStation 4 i Xbox One


By admin - Posted on 01 September 2014

Rodzina Playstation rozbudowała się o oryginalną, stacjonarną konsolę. Jej pojawienie się zapowiada przyjście kolejnej generacji. Ma wyszukany wygląd, bardzo komfortowy gamepad z wieloma interesującymi rozwiązaniami, jasny interfejs, możność uruchomienia programu kilkanaście sekund po zapoczątkowaniu jej wgrywania, opcja zarejestrowania minionych kwadransa meczy.
Jak wiadomo, w życiu zasadnicze jest pierwsze odczucie. PlayStation 4 zrywa
Postać w grze komputerowej
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
definitywnie ze dawną estetyką proponując umiarkowany, trochę futurystyczny wygląd. Obiektywnie patrząc, nowiutka konsola PlayStation 4 ma praktyczniejszą i dojrzalszą estetykę. Pulpit wygląda niezwykle elegancko i trochę enigmatycznie. Taka struktura umożliwia również na coś, co pozostało pominięte w PS3, czyli możliwość ustawienia urządzenia w pozycji pionowej. Zastanawiając się czy PlayStation 4 to konsola najnowszej generacji, odpowiedź brzmi kategorycznie oczywiście tak. Sony udało się zbudować konsolę, która to nie tylko rewelacyjnie się prezentuje, ale także idealnie sprawdza się w tym, do czego została wykonana.

Biały pad do gier komputerowych
Autor: Leo Hidalgo
Źródło: http://www.flickr.com
Konsola PlayStation 4 wychwalana jest m.in. za estetykę, wyciszenie, wysoką wydajność, rewelacyjnie zaprojektowany kontroler i właściwie działającą kamerkę. O designie samej konsoli można powiedzieć, że jej luksusowa forma jest odpowiednia do wszystkich wnętrz i będzie je zdobić. Oryginalna generacja Xbox one to coś znacznie więcej niż wyłącznie konsola do gier. To multimedialne środek zabaw, przy pomocy którego porozmawiasz przez Skype z rodziną, obejrzysz telewizję, podzielisz się z kolegami nagranym przed momentem elementem rozgrywki czy włączysz komendą głosową szczególny obraz filmowy.

A to wszystko bez zatrzymania gry. Nowiusieńki, znacznie doskonalszy sensor Kinect również przemodelowany kontroler, pozwolą na wygodne sterowanie wszystkimi działaniami nowego Xboxa one. Xbox one cechuje się doskonałą integracją z TV, niezłą spisem tytułów startowych, możnością wstecznego nagrywania meczów i późniejszej edycji takiego materiału. Intuicyjny interfejs, wygodny kontroler, opcja kierowania sprzętami połączonymi do Xboxa one przy pomocy komend głosowych.