You are hereJakie przekazy reklamowe mogą mieć wpływ na poprawę naszej oferty na rynku? Lepsze są metody tradycyjne a może internetowe?

Jakie przekazy reklamowe mogą mieć wpływ na poprawę naszej oferty na rynku? Lepsze są metody tradycyjne a może internetowe?


By admin - Posted on 02 February 2018

W dzisiejszych czasach coraz większa ilość przedsiębiorstw wymaga zorganizowania ciekawej i efektywnej kampanii reklamowej. Wiadomo, że prym wiedzie reklama internetowa, którą możemy pokazać w bardzo różny sposób. Firmy więc mogą reklamować się chociażby na portalach społecznościowych lub na forach dyskusyjnych. Mimo coraz większej ilości możliwości w tym zakresie należy przyznać, że znakomita ilość firm ciągle stawia na reklamę tradycyjną.


kampania rekamowa
Autor: House
Źródło: House
Niezwykle ciekawym przykładem takiego typu działań jest przykładowo spojrzenie na poszczególne polskie miasta, jak Mielec. Billboardy Mielec na przykład ciągle jest bardzo znany, a mogą zaświadczyć o tym liczne kampanie reklamowe tego rodzaju. W całym mieście więc bez problemu jesteśmy w stanie ujrzeć wiele billboardów, jakie promują różnorodne produkty, które są najlepszą alternatywą dla najnowszej reklamy w sieci - Aby jednakowoż reklamareklama (polecamy: taśmy paroprzepuszczalne) outdoorowa była w stanie działać, to naprawdę wiele osób musi zarządzać takiego typu kampaniami.

Tego rodzaju billboardy mogą w sumie reklamować bardzo wiele różnego rodzaju produktów, ale i oczywiście usług. Najbardziej właściwie, to korzystać z tego typu reklamy, jak pragniemy dotrzeć do bardziej znacznego grona odbiorców. Mielec to dosyć ważne miasto w swoim regionie, zaś zdecydowana większość billboardów umiejscowiona jest w niedalekiej odległości od ruchliwych dróg i ulic. Zwiększa to jednakże prawdopodobieństwo dotarcia przekazu reklamowego do większej liczby odbiorców. Faktycznie to cieszy, że lokalne firmy mają szansę zaistnieć na rynku oraz pozyskać nowych kontrahentów. Tak samo można powiedzieć o pozostałych interesujących miastach oraz środkach dotarcia do potencjalnych klientów, bardzo dobrym przykładem jest ekran led Legnica Libana.


billboard
Autor: Daniel Oines
Źródło: http://www.flickr.com
W całej Polsce możemy obserwować, iż reklama outdoorowa znów staje się bardzo popularna. Oprócz tradycyjnych billboardów bardzo popularne są również reklamy wideo, jakie emitowane są na profesjonalnie zamontowanych telebimach, ale również wspomniane wcześniej led. Co ciekawe, oprócz obrazu, taki rodzaj komunikatu reklamowego może emitować dźwięk, co na pewno maksymalizuje szansę przebicia się z komunikatem danej firmy -