PSX-NET

Wymierne wyniki zastosowania odpowiedniej promocji

Na sukces każdego przedsięwzięcia ogromny wpływ ma efektywnie zrealizowana kampania marketingowa. Jednymi z najbardziej popularnych odmian reklamy zewnętrznej są banery reklamowe, również billboardy.

Osiągalne są rozmaite techniki w zależności od postaci wydruku plakatu. Przeważnie billboardy lokowane są w centrach miast i na szlakach komunikacyjnych . W celu pogłębienia atrakcyjności reklamy częstokroć używa się podobizny popularnych osób, także chwytliwe, dowcipne, czasem kontrowersyjne frazy. Odpowiednia reklama to taka, która na siebie zarabia. Ważne jest, by była faktycznie efektywna i przynosiła wymierne wyniki w formie wzrostu sprzedaży, podwyższenia świadomości marki, pozytywnej zmiany spostrzegania marki.
Billboardy Łódź dzięki znacznym wielkościom widoczne są z dużej odległości, wzbudzając zainteresowanie każdych, kto chociaż na chwilę wstrzyma na nich spojrzenie. Efektywnie budują świadomość marki i produktu. Billboard jest nośnikiem reklamy o dużych formatach, najczęściej występującym w postaci tablicy, albo plakatu. Billboardy mogą być podświetlone, żeby były dostrzegalne w porze nocnej. Wskazane jest używać billboardy, by zwrócić uwagę odbiorców na nowo powstały artykuł, lub wznowić wizerunek.

firma

Autor: Ministerio de Cultura de la Nación
Źródło: http://www.flickr.com
Powierzchnia komunalna gwarantuje możność rozmieszczania reklam ulicznych w wielu miejscach w mieście i poza jego obszarem.

To umożliwia bieżący kontakt z reklamą obywatelom miast, a w konsekwencji ułatwia jej utrwalanie. Możność ulokowania reklamy na zewnątrz na różnych nośnikach przekazu pozwala tworzyć atrakcyjne i skuteczne promocje.

About: admin