You are hereZabawa dla żądnych mocnych wrażeń

Zabawa dla żądnych mocnych wrażeń


By admin - Posted on 29 August 2016

Gry logiczne, zagadki, puzzle, od wieków fascynowały człowieka. W czasie, gdy szare komórki są zmuszane do prężnego myślenia, człowiek odczuwa, że istnieje – w myśl przysłowia: ”myślę więc jestem”.


Natomiast, gdy mózg zmuszony jest pracować pod presją, gdy człowiek rozumie, że aby nie przegrać potrzebuje się pośpieszyć – wtedy czuje, iż może nawet zginąć.


escape room warszawa
Autor: Materiały prasowe


piosenki
Autor: Tae Sandoval Murgan
szkoły
Autor: AKADEMIA WILANOWSKA
Źródło: AKADEMIA WILANOWSKA


Takie uczucie, choć nie jest dla osób o wątłych nerwach, od niepamiętnych czasów było uznawane za niebywałe przeżycie. Takowe odczucie zagwarantuje każdemu firma Escape Room Warszawa - sprawdź escape game warszawa. Escape roomy są dość nową formą zabawy towarzyskiej. Cały fun polega na tym, że w ustalonym okresie czasu grupa ludzi musi się wydostać z zamkniętego pomieszczenia. Jeżeli im się nie powiedzie – odnoszą porażkę. Posiadamy trzy pokoje o wybranym temacie. Pierwszy wykonany jest w stylu czternastowiecznej sali do torturowania. Gracze poczują się w niej dziwnie, przez wzgląd na użycie sztucznej krwi. Dodatkowo pokój jest klimatyzowany, z tego powodu wewnątrz odczuwalna jest temperatura ok. 15 stopni Celsjusza, co jeszcze intensywniej zmusza graczy do pośpiechu. W pomieszczeniu o łącznej wielkości 25 metrów kwadratowych umieściliśmy drewniane dyby, cele z posłaniem ze słomy, madejowe łoże, wbite w ścianę kajdany żeliwne i mnóstwo drobniejszych narzędzi do torturowania. Ludzie będą mieli za zadanie odkryć w czasie trwania zadania straszną tajemnicę pomieszczenia i stawić czoła obrzydliwym zadaniom, aby zdobyć klucze do zamka. Escape Game Warszawa zaprasza natomiast do odkrycia historii pochowanej razem z kapitanem pirackiego statku. Jak mówi powiedzenie – „kapitan opuszcza statek (sofun.com.pl/) na końcu”. We wnętrzu poczujecie się jakbyście „poszli” na samo dno oceanu wraz z kapitanem.


Jak mogło dojść do owej sytuacji? Czy stoi za tym sprytny pierwszy oficer, czy być może calutka załoga? A być może to kapitan oszalał i pogrzebał przy tym swych kamratów? Musicie się tego wszystkiego dowiedzieć w okresie 60 minut, inaczej zostaniecie razem z kapitanem na wieki w odmętach oceanu Spokojnego.


Nie zwlekajcie aż ktoś zabierze wam okazję wejścia do jednego z tych pokoi, by poznać tajemnicę, jaką skrywa przed ludźmi. Escape Room to świetna zabawa dla paru przyjaciół, pełna doznań.