You are hereBranża gier a biznes

Branża gier a biznes

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/psx.net.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

W jaki sposób zacząć pracę w branży reklamowej oraz jakie trzeba posiadać cechy?

szkolenie
Autor: Strelka Institute for Media, Architecture and Design
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli poszukujesz ciekawej i niezwykle stabilnej pracy, mógłbyś brać pod uwagę karierę w dziedzinie marketingowej. Jest to idealna droga dla ludzi pomysłowych, ciekawych nowych technologii oraz pracowitych.

Kursy BHP są wymagane przez prawo i powinni je przejść wszyscy pracownicy

Druk
Źródło: paceinfonet.org
Każda spółka musi zadbać o to, by jej pracownicy przeszli szkolenie BHP. Obowiązkiem właścicieli jest także umieszczenie w siedzibie spółki gaśnic na wypadek powstania pożaru.

Prawo niemieckie

Młotek sędziego
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Obalenie muru dzielącego Berlin prawie ćwierć wieku temu to było otwarcie dobrej karty w historii RFN, Polski i świata. Koniec komunizmu w krajach Europy środkowej i wschodniej niesamowicie pobudził procesy współpracy. Nowe Niemcy, suwerenna Polska i ćwierć setki państw wstąpiło do Unii Europejskiej, wielkiego związku handlowego, społecznego i politycznego.

Parę podpowiedzi dla planujących weekend

niebo
Autor: Kristin Nador
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chciałbyś spędzić urlop w Polsce, masz w sumie 16 możliwości - tzn. we wszystkich województwach jest coś ciekawego. I chociaż ostatnimi czasy wśród ludzi w naszym kraju bardziej na czasie są wczasy zagraniczne, to tak czy siak Szczyrk, Warszawa, Kazimierz nad Wisłą, Władysławowo czy Międzyzdroje są miejscami, które warto zobaczyć.

Czemu powinieneś starać się o certyfikat GOST R

Certyfikat
Autor: Port Adelaide Enfield Local History Photos
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy kraj posiada pewne przepisy, certyfikaty, bez których nie dałby rady właściwie funkcjonować. Nie chodzi tu o system norm prawnych, kodeks praw, a raczej o normy dotyczące wyrobu niektórych produktów czy ich przetwarzaniem.

Spora pomoc ze strony detektywa w skomplikowanych sprawach

odcisk palca
Źródło: http://www.morguefile.com/
Niesamowicie ciekawy, jak również zakrawający o sceny mrożące krew w żyłach zawód detektyw wykonuje każdego dnia. Codziennie narażony jest na problemy, ale dzięki temu pracują w szczególności pasjonaci, osoby kochające adrenalinę, sprawne fizycznie i niesamowicie bystre. Specjalnie wykształceni eksperci, tacy jak detektywi znajdują się w czołówce rozbudowywanego nadal sztabu ekspertów, którzy z wielką ochotą oraz pasją pomogą klientom w rozwiązaniu nawet najtrudniejszych spraw.

Nie zawsze da się ogarnąć finanse biura

finanse
Autor: peddhapati
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy mieliśmy lekcje matematyki i każdy musiał wyliczać różne wskaźniki. Niestety nie wszyscy są dobrzy z przedmiotów ścisłych i właśnie z tego powodu przez wiele lat nie było królowej nauk na maturze, jednak wszystko się zmieniło i matematyka ponownie jest najważniejszym przedmiotem na maturze.

Jak zabezpieczyć sieć firmową

przedsiebiorca
Autor: Benjamin Linh VU
Źródło: http://www.flickr.com
Każda firma dysponuje danymi, które powinna chronić. Dane zatrudnionych, klientów, umowy z partnerami biznesowymi, wyjątkowe dla nich ceny, oferty przygotowywane do przetargów.

Skuteczne ochranianie wynalazków i własności intelektualnej czyli jaka rolę odgrywają obecnie patenty.

Rzecznik patentowy na spotkaniu
Autor: itupictures
Źródło: http://www.flickr.com
Nasz świat został tym, czym jest obecnie dzięki wynalazcom, ich marzeniom i pomysłom. Od kiedy ludzie zaczęli korzystać z pierwszych prostych narzędzi rozpoczął się dynamiczny proces wymyślania kolejnych wynalazków, aby ułatwić sobie życie, zyskać bogactwo czy przewagę nad innymi. I tak jest do dnia dzisiejszego, nadal wiedza i informacje są bardzo cenne, szczególnie w biznesie. Ten kto pierwszy wypuści na rynek coś wyjątkowego może zdobyć dużą przewagę nad konkurentami, niestety często będzie się to wiązało z niekoniecznie etycznym postępowaniem.

Czy wiesz, że w twojej najbliższej okolicy odszukasz profesjonalne biuro tłumaczeń

pracownik
Autor: Benjamin Linh VU
Źródło: http://www.flickr.com
Transformacja ustrojowa w kraju spowodowała wzrost zainteresowania rodaków umiejętnością władania językami obcymi. Początki lat 90, to wzrost popularności głównie na tłumaczenie z języka germańskiego. Do powstania tej sytuacji przysłużył się rozwój oraz poszerzenie relacji pomiędzy obywatelami Polski i obywatelami Niemiec.