You are hereGry komputerowe

Gry komputerowe

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/psx.net.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Różne rodzaje gier, które mogą stać się wspaniałym prezentem dla miłośnika gier

kostka rubika
Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
Wybór prezentu dla koś bliskiego czasami bywa skomplikowanym zadaniem, szczególnie gdy nie znamy bardzo dobrze jej zainteresowań czy też aktualnych potrzeb, które można by było zaspokoić kupując idealny prezent. Jeśli szukamy prezentu dla gracza, zadanie to nie będzie tak bardzo trudne- mamy bardzo dużo możliwości.

Zabawa dla żądnych mocnych wrażeń

escape room warszawa
Autor: Materiały prasowe
Gry logiczne, łamigłówki, puzzle, od wielu lat czarowały ludzi. W czasie, kiedy szare komórki są zmuszane do intensywnego myślenia, człowiek czuje, że istnieje – w myśl przysłowia: ”myślę więc jestem”.


Zaś, kiedy rozum musi funkcjonować pod presją, kiedy człowiek zdaje sobie sprawę, że aby nie przegrać zmuszony jest się pośpieszyć – w tym momencie czuje, że może nawet umrzeć.

Wakacje na Mazurach – jak zaplanować przyjemny wypoczynek w najpięknieszym terenie Polski

droga
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Mazury to z pewnością jeden z najcudowniejszych regionów Polski. Podczas lata, przyjeżdżają tam nasi obywatele, ale także liczni obcokrajowcy.


http://www.ruszajwpolske.pl/regiony/mazury/noclegi/41,index.html
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Militaria online - czyli hobby, przygoda oraz przydatne wyposażenie

Ostatni taki ojciec
Na każdym kroku życie szykuje nam niespodzianki. Jak się okazuje, wiele życiowych sprawdzianów jesteśmy w stanie zaliczyć. Aczkolwiek zdarzają się sytuacje, gdy najmniejsza nawet pomyłka może kosztować zdrowie, bądź życie

Telewizja dla wszystkich. Co ludzie najczęściej wolą oglądać w wolnym czasie

telewizja
Autor: tiegeltuf
Źródło: http://www.flickr.com
Oglądanie telewizji dla niejednych młodych i starszych osób jest świetną formą relaksu i zabawy w czasie wolnym. Wśród szerokiej ramówki telewizyjnej, coraz częściej i chętniej wybieramy filmy biograficzne oraz relacje z kraju i ze świata. Ale niekiedy chcemy też zobaczyć interesującą, niecodzienną historię prosto z ekranu.

Granie wciąga, ale czy każdego?

Gra sudoku
Autor: yanik_crepeau
Źródło: http://www.flickr.com
Żyjemy w czasach, gdy do internetu dostęp ma w istocie większość ludzi. Dzięki temu żyje się nam wszystkim z pewnością łatwiej, jakby szybciej i przyjemniej. Z pewnością poza wykorzystywaniem sieci do płacenia rachunków, umawiania się na potkania czy też planowania wycieczek, skupiamy się w niej również i na tym, żeby dostarczyła nam innego typu rozrywki.

Jakie gry komputerowe wciągną nas na długotrwały czas przed monitor komputera?

komputer
Autor: Danny Choo
Źródło: http://www.flickr.com
Uniwersalnie wiadomo, że komputer jest genialnym urządzeniem, które jest przez na wykorzystywane na okazałą skale. Oczywiście na ogół używamy go w naszej powszedniej pracy, bowiem jest on w stanie uprościć w istotnym stopniu wykonywanie przez nas codziennych kalkulacji. Powinno się w tej sytuacji uświadomić sobie, że stanowi on też znamienite źródło rozrywki, o czym wiedzą nade wszystko najmłodsi.

Sposoby spędzania wolnego czasu: przeróżne gry towarzyskie oraz ćwiczenie w klubach fitness

rzutki
Autor: John Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Tradycyjną rozgrywką w pubach szczególnie angielskich oraz holenderskich jest gra w darta. Na chwilę obecną ta popularna rozrywka stała się również profesjonalną dyscyplina sportową. Na czym ta gra polega, co jest potrzebne, by móc w nią zagrać?

Bajki audiobooki oraz żartobliwe gadżety dla dzieci - co kupić na prezent?

audiobook
Autor: athriftymrs.com
Źródło: http://www.flickr.com
Dużo małych dzieci uwielbia słuchać bajek odczytywanych im przez rodziców. Jednak jako zapracowani rodziciele nie zawsze posiadamy czas, by czytać naszemu maluchowi bajki. W takiej sytuacji cudownie sprawdzą więc bajki audiobook, które wolno odtwarzać na komputerze. Obecnie odnajdziemy niemało różnorodnych znanych, intrygujących bajek dla najmłodszych, w tym również tych ulubionych i ogromnie znanych, takich jak na przykład Królewna Śnieżka, Kopciuszek czy także Trzy Świnki.

Jakie nowinki zaproponować może w ostatnim czasie rynek gier komputerowych

gry komputerowe
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Co roku na rynku gier ukazuje się mnóstwo nowych produkcji, z których każdy będzie miał ochotę na to, aby zostać szlagierem. Lecz w rzeczywistości udaje się to niewielkiej ilości gier, a tak naprawdę to grający decydują o tym, jakie zostaną hitami. Coraz częściej twórcy wykładają ogromne pieniądze w nowe silniki graficzne, zatrudniają potężne zespoły programistów, a i tak koniec końców okazuje się, że wszystko poszło na marne, bo grze nie udało się pozyskać zainteresowania graczy.