You are hereGry komputerowe

Gry komputerowe

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/psx.net.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Różne rodzaje gier, które mogą stać się wspaniałym prezentem dla miłośnika gier

kostka rubika
Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
Wybór prezentu dla bliskiej osoby czasami bywa skomplikowanym zadaniem, tym bardziej gdy nie znamy dobrze jej zainteresowań bądź aktualnych potrzeb, które moglibyśmy spełnić kupując doskonały prezent. Gdy szukamy prezentu dla gracza, zadanie to nie będzie tak bardzo trudne- mamy bardzo dużo możliwości.

Zabawa dla żądnych mocnych wrażeń

escape room warszawa
Autor: Materiały prasowe
Gry logiczne, zagadki, puzzle, od wieków intrygowały człowieka. W czasie, gdy szare komórki są zmuszane do intensywnego myślenia, człowiek odczuwa, iż istnieje – w myśl przysłowia: ”myślę więc jestem”.


Natomiast, kiedy mózg zmuszony jest pracować pod presją, kiedy człowiek zdaje sobie sprawę, że by nie przegrać musi się sprężyć – wtedy uznaje, iż może nawet umrzeć.

Wakacje na Mazurach – jak zaplanować przyjemny wypoczynek w najpięknieszym terenie Polski

droga
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Mazury to z pewnością jeden z najpiękniejszych terenów w naszym kraju. Podczas pory letniej, zjeżdżają tam nie tylko Polacy, lecz również liczni obcokrajowcy.


sprawdz mazury noclegi
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Militaria online - czyli hobby, przygoda oraz przydatne wyposażenie

Ostatni taki ojciec
Na każdym kroku życie szykuje nam wyzwania. Jak się okazuje, wiele życiowych sprawdzianów udaje nam się przejść z dobrym rezultatem. Aczkolwiek zdarzają się sytuacje, gdy najmniejszy nawet błąd może kosztować zdrowie, a nawet życie

Telewizja dla wszystkich. Co ludzie najczęściej wolą oglądać w wolnym czasie

telewizja
Autor: tiegeltuf
Źródło: http://www.flickr.com
Oglądanie telewizji dla wielu młodych i starszych osób jest ulubioną formą odpoczynku i odskoczni po godzinach pracy. Wśród szerokiej oferty telewizyjnej, coraz częściej i chętniej wyszukujemy seriale oparte na faktach oraz wiadomości z kraju i ze świata. Ale niekiedy chcemy również zobaczyć ciekawą, niecodzienną historię prosto z ekranu.

Granie wciąga, ale czy każdego?

Gra sudoku
Autor: yanik_crepeau
Źródło: http://www.flickr.com
Żyjemy w czasach, kiedy do internetu dostęp mają w zasadzie wszyscy ludzie. Dzięki temu żyje się nam wszystkim o wiele łatwiej, jakby szybciej i przyjemniej. Na pewno poza używaniem sieci do opłacania rachunków, umawiania się na potkania bądź planowania podróży, skupiamy się w niej także i na tym, żeby dostarczyła nam jakiejś dawki rozrywki.

Jakie gry komputerowe wciągną nas na długotrwały czas przed monitor komputera?

komputer
Autor: Danny Choo
Źródło: http://www.flickr.com
Powszechnie wiadomo, że komputer jest dobrym urządzeniem, które jest przez na używane na rozległą skale. Niewątpliwie w większości wypadków używamy go w naszej codziennej pracy, ponieważ jest on w stanie ułatwić w dużym stopniu wykonywanie przez nas codziennych kalkulacji. Powinno się w tym miejscu zauważyć, że stanowi on również znamienite źródło rozrywki, o czym wiedzą przede wszystkim najmłodsi.

Sposoby spędzania wolnego czasu: przeróżne gry towarzyskie oraz ćwiczenie w klubach fitness

rzutki
Autor: John Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Klasyczną rozgrywką w pubach przede wszystkim angielskich i holenderskich jest gra w darta. Na chwilę obecną ta mająca stałe grono wielbicieli rozrywka stała się także dyscypliną sportową o charakterze profesjonalnym. Na czym wymieniona gra polega, co jest potrzebne, by móc w nią zagrać?

Bajki audiobooki oraz żartobliwe gadżety dla dzieci - co kupić na prezent?

audiobook
Autor: athriftymrs.com
Źródło: http://www.flickr.com
Multum małych dzieci uwielbia słuchać bajek odczytywanych im przez rodziców. Jednakże jako zapracowani rodzice nie zawsze mamy czas, żeby czytać naszemu smykowi bajki. W takiej sytuacji idealnie sprawdzą więc bajki audiobook, które można odtwarzać na kompie. Aktualnie odszukamy dużo różnorodnych znanych, interesujących bajek dla najmłodszych, w tym również tych ulubionych i bardzo znanych, takich jak Królewna Śnieżka, Kopciuszek bądź także Trzy Świnki.

Jakie nowinki zaproponować może w ostatnim czasie rynek gier komputerowych

gry komputerowe
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Co roku na rynku gier ukazuje się spora ilość nowych produkcji, z jakich każdy ma chęci na to, aby stać się hitem. Lecz w praktyce udaje się to niedużej liczbie gier, a w końcu to gracze decydują o tym, które z nich zostaną hitami. Często twórcy wykładają ogromne pieniądze w nowe silniki graficzne, posiadają całe zespoły programistów, a i tak koniec końców okazuje się, że wszystko poszło na marne, bo gra nie zyskała zainteresowania graczy.