PSX-NET

Tag: człowiek

Jakiego rodzaju są różnice pomiędzy umowami dotyczącymi kredytu i pożyczki?

Czy wiesz, że kredytu może udzielić jedynie instytucja bankowa oraz wykonuje to przeważnie nie tylko na wcześniej ustalony cel, na który przeznaczone będą pieniądze, ale też pobrać za tę usługę oprocentowanie i prowizje? Poza tym pod rygorem bezskuteczności umowa kredytu musi zostać zawarta pisemnie.


Z podatkami nie ma przelewek, zatem zatrudnij doradcę podatkowego, aby zyskać pewność, że wszystko zostało dopięte na ostatni guzik

Z pewnością każdy człowiek zaświadczy, że kwestie urzędowe to nic miłego i lepiej mieć z nimi do czynienia, jak najmniej. W znacznym stopniu wiąże się to ze skomplikowanymi zawiłościami obowiązujących przepisów. Niestety, ciężko unikać niektórych spraw, szczególnie kiedy ma się działalność gospodarczą. Właśnie tak jest z podatkami, lecz na szczęście w tej sferze można zawierzyć specjalistom i zdać się na ich doświadczenie.


W obecnych czasach, kiedy często szaleją kryzysy, każda duża firma potrzebuje świetnego Dyrektora ds. finansów

Parę podpowiedzi dla planujących weekend

Jeśli pragniesz spędzić wakacje w Polsce, masz tak naprawdę 16 możliwości – tzn. w każdym województwie jest coś ciekawego. I chociaż ostatnimi czasy wśród ludzi w Polsce bardziej na czasie są wakacje za granicą, to i tak Karpacz, Gdańsk, Chełmno, Kołobrzeg bądź Międzyzdroje są takimi miejscami, które jak najbardziej warto zobaczyć.


Z jakiego powodu należałoby poznać trochę dokładniej niezwykle ciekawą przeszłość miasteczka Olsztyn Mrongowiusza?