PSX-NET

Tag: człowiek

Z podatkami nie ma przelewek, zatem zatrudnij doradcę podatkowego, aby zyskać pewność, że wszystko zostało dopięte na ostatni guzik

Z pewnością każdy człowiek zaświadczy, że kwestie urzędowe to nic miłego i lepiej mieć z nimi do czynienia, jak najmniej. W znacznym stopniu wiąże się to ze skomplikowanymi zawiłościami obowiązujących przepisów. Niestety, ciężko unikać niektórych spraw, szczególnie kiedy ma się działalność gospodarczą. Właśnie tak jest z podatkami, lecz na szczęście w tej sferze można zawierzyć specjalistom i zdać się na ich doświadczenie.


W obecnych czasach, kiedy często szaleją kryzysy, każda duża firma potrzebuje świetnego Dyrektora ds. finansów

Parę podpowiedzi dla planujących weekend

Jeśli pragniesz spędzić wakacje w Polsce, masz tak naprawdę 16 możliwości – tzn. w każdym województwie jest coś ciekawego. I chociaż ostatnimi czasy wśród ludzi w Polsce bardziej na czasie są wakacje za granicą, to i tak Karpacz, Gdańsk, Chełmno, Kołobrzeg bądź Międzyzdroje są takimi miejscami, które jak najbardziej warto zobaczyć.


Z jakiego powodu należałoby poznać trochę dokładniej niezwykle ciekawą przeszłość miasteczka Olsztyn Mrongowiusza?

Jakiego rodzaju są różnice pomiędzy umowami dotyczącymi kredytu i pożyczki?

Czy wiesz, że kredytu może udzielić tylko instytucja bankowa i robi to zazwyczaj nie tylko na wcześniej uzgodniony cel, na który przeznaczone będą pieniądze, ale również pobierać za tę czynność odsetki oraz prowizje? Ponadto pod rygorem bezskuteczności umowa kredytu powinna zostać zawarta na piśmie.