Z podatkami nie ma przelewek, zatem zatrudnij doradcę podatkowego, aby zyskać pewność, że wszystko zostało dopięte na ostatni guzik

Bez wątpienia każdy człowiek zaświadczy, że sprawy urzędowe to nic przyjemnego i lepiej mieć z nimi do czynienia, jak najmniej. W dużym stopniu wiąże się to z ogromnymi zawiłościami aktualnych przepisów. Niestety, ciężko unikać pewnych kwestii, szczególnie jeśli posiada się firmę. Dokładnie tak bywa z podatkami, lecz na szczęście w tej dziedzinie można zawierzyć specjalistom i zdać się na nich.

Kontynuuj Czytanie →

Parę podpowiedzi dla planujących weekend

Jeżeli chciałbyś spędzić wakacje w naszym kraju, masz tak naprawdę 16 możliwości – to znaczy w każdym województwie jest coś atrakcyjnego. I chociaż ostatnimi czasy wśród ludzi w Polsce bardziej w modzie są zagraniczne wakacje, to i tak Zakopane, Kraków, Sandomierz, Kołobrzeg bądź Jastarnia są tymi miejscami, które jak najbardziej warto ujrzeć.

Kontynuuj Czytanie →

Jakiego rodzaju są różnice pomiędzy umowami dotyczącymi kredytu i pożyczki?

Czy wiesz, że kredytu mógłby udzielić wyłącznie instytucja bankowa oraz wykonuje to przeważnie nie tylko na uprzednio uzgodniony zamiar, na jaki przeznaczone będą środki pieniężne, ale również pobierać za tę usługę oprocentowanie i prowizje? Ponadto pod rygorem bezskuteczności umowa kredytu musi być zawarta pisemnie.

Kontynuuj Czytanie →