Coś dla każdego

W dzisiejszych czasach wiele dzieci dostaje gry. Nie jest istotna okazja, ważne, że gra jest świeżutka i pasuje na najnowszą konsolę. Dziś wielu ludzi gra też w różnego rodzaju gry na telefonach jak i tabletach, lub zwyczajnie na laptopach. Ale ostatnimi czasy bardzo popularne są konsole do gier. Tak, więc każde dziecko chciałby, żeby rodzice zapewnili mu taka rozrywkę. Konsole są drogimi gadżetami, więc dziecko powinno sobie jakoś zasłużyć na taki podarek.

Kontynuuj Czytanie →

Czy planszówki są obecnie interesującą formą zabawy?

Każdy z nas z pewnością lubi przyjemne spędzać wolny czas. Praktyka klarownie pokazuje, że najczęściej zajmujemy się wtedy błogą dla nas rozrywką, która oczywiście może przybierać różnorodne formy. W ostatnim czasie nadzwyczaj popularną metodą na spędzanie urlopu stało się granie w gry planszowe.

Kontynuuj Czytanie →

Współczesne gry to przede wszystkim gry internetowe i strategiczne.

W gry grają prawie wszyscy, mali a także dorośli. Najprawdziwszy geek, czyli pasjonat, może wybrać te najmocniejsze iloraz najatrakcyjniejsze, a na rynku istnieje ich niewątpliwie sporo i co pewien czas pojawiają się lepsze. By dobrze posegregować gry, trzeba zwrócić uwagę bardzo dużo czynników. Są przykładowo gry klasycznie fizyczne, choćby siatkówka, czy umysłowe, jak szachy, a jeszcze hazardowy, czyli ruletka. Można jeszcze rzec, że wiele gier spaja dwie, lub nawet wszystkie te kategorie. A główną regułą, która łączy gry jest to, że się w nich walczy, a one same uczą przyzwoitej rywalizacji.

Kontynuuj Czytanie →

Gry planszowe modne

Mogłoby się wydawać, że jeżeli komputery oraz laptopy tak mocno zawładnęły naszym życiem, iż ciężko nam się bez nich obejść, to gry planszowe przeszły do lamusa, a ich miejsce przejęły jedynie i wyłącznie gry komputerowe. Prawda jednak jest taka, iż cały czas gry planszowe mają znaczne rzesze miłośników, zwłaszcza, iż zezwalają grać większej wielości ludzi w tym samym czasie, a więc może w nie grać cała rodzina, dzięki czemu mocniej się ona ze sobą scala.

Kontynuuj Czytanie →