PSX-NET

Tag: IT

Korzystne oferty finansowe dostępne między innymi w Internecie

Elektroniczne rozliczanie pit za okres 2016 / 2017

Czy Twoja firma jest gotowa na Big Data?

Pomimo swej gigantycznej uniwersalności systemy Big Data nie rozwiążą wszystkich kłopotów powiązanych z analizą informacji. Stąd też przed podjęciem decyzji o zapoczątkowaniu pilotażowego wdrożenia wskazane jest, abyś zastanowił się, czy nowe podejścia analITyczne dostarczą twej firmie spodziewanej wartości.


Błyskawiczne a także łatwe rozliczenie PIT 2016 / 2017 – przeczytaj więcej na ten temat.

Jakiego rodzaju wymagania musimy spełnić ażeby pracować w Aptece?

Co opłaca się zlecić firmie outdoorowej?

W jaki sposób zaprojektować profesjonalną wizytówkę?

Projektowanie wizytówek jest to żmudna praca. Przy projektowaniu dobrej wizytówki warto nie jedynie zwracać uwagę na rozmiar wizytówki, rozlokowanie elementów graficznych czy dobór rodzaju czcionki, ważnym elementem przy tworzeniu wizytówki będzie także odcień.
Niektóre źródła podają, iż wskazane jest, aby stosować nie więcej aniżeli trzy odcienie, lecz myślę, że możesz stworzyć parę barwnych wizytówek, jakie będą bardzo słodkie.


Kilka sposobów na coroczne rozliczenie się z fiskusem bezproblemowo i bez nerwów

Co roku wypełniamy konieczność rozliczenia się z Urzędem Skarbowym, czy jako przedsiębiorstwo czy pracownik. Czas na to przeznaczony, to okres od stycznia do ostatniego dnia kwietnia. Zdarza się, że mamy dylemat, w jaki sposób najlepiej się rozliczyć. Są osoby, które odkładają to do ostatniej chwili, narażając się na duży stres. Na szczęście jest wiele sposobów, z których możemy skorzystać, aby rozliczyć się szybko i na spokojnie.


Kim jest broker ubezpieczeniowy oraz co tak naprawdę wchodzi w jego obowiązki?

Kto to jest „broker” i jaki dokładnie ma związek z ubezpieczeniami? Jaki dokładnie posiada on zakres swoich obowiązków oraz w czym ma możliwość nam w rzeczywistości pomóc? Jaka jest różnica między agentem ubezpieczeniowym a brokerem z tym samym tytułem? To wszystko oraz jeszcze więcej bez nawet najbardziej małego problemu znajdziesz w środku naszego całkiem nowego – świeżo co wydzierganego – artykułu!


E-deklaracje – czyli w jaki sposób wysłać PIT przez internet

W jaki sposób wypełnić PIT-36? Poznaj składniki popularnej deklaracji podatkowej

Przedsiębiorcy, osoby łączące pracę na etacie z działalnością gospodarczą, dzierżawiący mieszkania bądź podatnicy z przychodami z zagranicy muszą rozliczyć się z fiskusem na druku PIT-36.
Formularz zaniosą do urzędu fiskalnego osobiście bądź wypełnią przez internet.


Duża ilość przedsiębiorstw na świecie ma kłopoty z terminowym płaceniem należności – pojawił się zatem nowy typ radzenia sobie z niezapłaconymi wierzytelnościami

Błyskawiczna pożyczka dobra dla wszystkich

Jak wypełnić pit przez internet?

Deklaracja PIT 37 nie będzie dla Ciebie, jeśli kalkulujesz pozarolniczą działalność gospodarczą czy też działy specjalne produkcji rolnej. W nich sam bowiem jesteś odpowiedzialny za obliczenie a także zapłatę należnego dochodowego podatku.
Jeżeli pozyskujesz dochody opodatkowane według skali tak za pośrednictwem płatnika (np. umowa o pracę), jak też bez pośrednictwa płatnika (np. sprzedajesz prywatnie regały na serwisie aukcyjnym), to nie wyselekcjonujesz tej deklaracji.


Inwestowanie w fundusze. Co należy wiedzieć?

Czy opłaca się pozostać przy rozliczaniu się przez internet? Jak dowiadujemy się o możliwości rozliczenia podatku za pomocą internetu?

W jaki sposób wygląda w praktyce obsługa faktur, które winna mieć moduły i kto mógłby ją wykonywać?

Wszelki przedsiębiorca znakomicie zna temat dotyczący wystawiania wyliczeń dla swych nabywców. W wypadku rachunków dla ludzi indywidualnych przeważnie chodzi o wytworzenie paragonu, jaki jest dostatecznym dokumentem sprzedaży, ażeby na jego podstawie dochodzić, w razie konieczności, własnych praw do przykładowo zażalenia.


Darmowe aplikacje do wyliczania podatku

Szybki postęp technologiczny sprawia, że nawet rozliczenie podatku stało się niezwykle proste, dzięki świetnym aplikacjom. Oprogramowania są darmowe i każdy jest w stanie skorzystać z owego dobrodziejstwa.
Programy są tak skonstruowane, że płacący podatek nie musi zastanawiać się jak rozliczyć pit przez internet.