Jakiego typu szkoleniami będą zainteresowani menedżerowie zatrudnieni w supermarketach

Praca w sklepie wielkopowierzchniowym do łatwych z pewnością się nie zalicza. Bodajże w najbardziej niekorzystnej sytuacji pozostają kobiety, które są zatrudnione jako kasjerki, bo muszą przez całą zmianę siedzieć za kasą, przenosić tony towarów, w tym również wielokilogramowe paczki z cukrem bądź wodą mineralną i jeszcze dodatkowo dokładnie wydawać resztę. Jednakże ci, którzy pracują za biurkiem dobrze wiedzą, że nerwowe sytuacje są także i dla nich chlebem powszednim i też wywołują uczucie znużenia. Nic zaskakującego zatem w tym, że przedstawiciele kadry zarządzającej zatrudnieni w hipermarketach chcą cały czas się dokształcać, aby lepiej organizować swoją pracę, jak również dobrze nadzorować poczynania innych.

Kontynuuj Czytanie →

Na czym oparty jest coaching i szkolenia sprzedażowe i do czego są wykorzystywane w biznesie?

Szukasz szkoleń indywidualnych? Prowadzisz projekt i nie wiesz jak zastosować swój potencjał, a może jesteś kierownikiem i kierujesz grupą ludzi? Jeśli tak to przekonaj się co to jest coaching!

Coaching proponowany jest z powodzeniem w wielu miastach naszego kraju.

Kontynuuj Czytanie →

Czy wiesz, że w twojej najbliższej okolicy odszukasz profesjonalne biuro tłumaczeń

Transformacja polityczna w kraju spowodowała wzrost zainteresowania rodaków umiejętnością posługiwania się językami obcymi. Początki lat 90, to zwiększenie zapotrzebowania zwłaszcza na tłumaczenie z języka germańskiego. Do pojawienia się tego zjawiska przyczynił się rozwój oraz poszerzenie stosunków między obywatelami Polski i obywatelami Niemiec.

Kontynuuj Czytanie →