You are herepracodawca

pracodawca

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/psx.net.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Każdy pracodawca musi wyznaczać rezerwy emerytalne, żeby wypłacić właściwą odprawę osobie przechodzącej na rentę czy też emeryturę

kobiety
Autor: Alex E. Proimos
Źródło: http://www.flickr.com
Nie od dziś ciężko pracujesz i śnisz już wyłącznie o tym, aby mieć wreszcie święty spokój? Jeśli tak, to już dzisiaj należy przeczytać ten materiał. Dowiesz się jakie prawa Ci przysługują oraz kto winien wypłacić Ci przynależą odprawę. Nie powinieneś bagatelizować tego tematu, gdyż każda ponadplanowa złotówka na emeryturzemoże być na wagę złota. Jest to smutna prawda, która dotyczy emerytów i rencistów w naszym kraju.

Poszukiwania pracy fizycznej - na pewno najlepiej będzie szukać w internecie!

oferty pracy
Autor: Wellness GM
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach panuje powszechne przeświadczenie, że znalezienie jakiejkolwiek pracy w kraju praktycznie graniczy z cudem. Dlatego też mnóstwo osób decyduje się na wyprowadzkę za granicę, w przekonaniu, że w innych państwach bezrobocie jest niższe niż u nas i jest tam bez wątpienia łatwiej znaleźć robotę.

Czy winniśmy zastanowić się nad podjęciem nowej pracy?

człowiek pracujący przy laptopie
Autor: Devin Stein
Źródło: http://www.flickr.com
Zmiana zatrudnienia to ciężka decyzja. Zwłaszcza dla osób, jakie w obecnym miejscu pracy pracują już parę lub przez dłuższy okres czasu. Niewątpliwie bardziej otwarte na zmiany są osoby, które dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową albo pracują dopiero kilka lat.

Rynek pracy na Pomorzu

Praca z komputerem
Autor: Serge Kij
Źródło: http://www.flickr.com
Polacy szturmują Powiatowe Urzędy Pracy. Są miasta, w których stan rzeczy nie napawa optymizmem, jednak z wolna ulega zmianom. Koszalin np. posiada Specjalną Strefę Ekonomiczną, która daje przedsiębiorcom idealne możliwości do prowadzenia działalności gospodarczej, i już od ponad 10 lat jest w stanie zapewnić miejsca pracy wielu ludziom.

Jakie są metody, żeby zminimalizować koszty prowadzenia firmy?

pracownik
Autor: efile dotcom
Źródło: http://www.flickr.com
Każda firma stara się zmniejszać koszty prowadzenia swojego biznesu. To konieczne, ażeby dać sobie radę na stale zmieniającym się rynku.