You are hereportal

portal

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/psx.net.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Niejedna firma powinna zacząć współpracę z fachowcami od reklamy

konferencja
Autor: World Trade Organization
Źródło: http://www.flickr.com
Na naszej planecie istnieje tyle różnych przedsiębiorstw, które oferują masę usług oraz artykułów, że trzeba się w jakiś sposób wyróżniać na tle pozostałych.

Jakiego rodzaju błędy w zakresie pozyskiwania nowych pracowników robią najczęściej pracodawcy? O czym powinniśmy wiedzieć?

Ocena pracownika
Autor: Victor1558
Źródło: http://www.flickr.com
Sprawdzając różnorodne oferty pracy w serwisach rekrutacyjnych możemy natknąć się na takie ogłoszenia, w których po wskazaniu wielu rozbudowanych punktów odnoszących się do wymagań, brakuje informacji, co w sumie pracodawca może zapewnić nowemu pracownikowi.

W czym pomoże portal podatkowy? Jakiego rodzaju informacje możemy w tym miejscu znaleźć? W jakich sytuacjach może nam pomóc?

darmowy
Podatki to z reguły średnio lubiany temat. Dlatego z reguły niezbyt chętnie zgłębiamy takie kwestie. Na szczęście, praktycznie co roku pojawiają się jakieś udogodnienia, jakie pozwalają w miarę bezboleśnie przejść przez potrzebną do spełnienia procedurę

Składanie pitu przez Net to znakomita metoda, aby szybko oraz bezbłędnie wypełnić zobowiązanie wobec Urzędu Skarbowego

pit2016
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie bardzo wiele osób rozlicza zeznania podatkowe poprzez Net. Jest to niezmiernie szybka i doskonała metoda, która redukuje liczbę popełnianych błędów do minimum.

PITY - zasady wypełniania oraz składania

portal podatnika
Autor: Presidencia de la República Mexicana
Źródło: http://www.flickr.com
Dochody bądź straty osiągnięte z odpłatnego przekazania wartościowych papierów (obligacji) względnie pochodnych instrumentów finansowych jak też z realizacji praw z nich wypływających otrzymane w zeszłym roku powinno się wykazać w zeznaniu PIT.


Do tego służy blankiet pit 38.