You are herekoszty

koszty

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/psx.net.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Ciekawe sposoby na zyskowne inwestycje - Newconnect oraz start-up

Korporacja
Autor: pang yu liu
Źródło: http://www.flickr.com
Współcześnie pojawia się coraz więcej możliwości, jakie zapewniają wysoki zysk. Wymagana jest jednak wtedy znajomość pewnych istotnych realiów rynkowych. Teraz wśród różnych koncepcji na inwestycje naprawdę można się pogubić, niemniej bez wątpienia warto być z wiedzą ekonomiczną na bieżąco – można dzięki temu sporo zyskać.

Jak przezwyciężyć nasze tymczasowe problemy z brakiem gotówki?

pieniądze
Autor: epSos .de
Źródło: http://www.flickr.com
Chociaż powszechnie mówi się, iż to nie środek płatniczy jest najważniejszym elementem naszego życia, to tymczasem jego posiadanie pozwala nam wygodnie działać w otaczającej nas rzeczywistości. Pokaźna część naszych codziennych potrzeb z pewnością związana jest z szeroko pojmowanym konsumpcjonizmem, gdzie środek płatniczy odgrywa podstawową rolę. W związku z takim stanem rzeczy staramy się za każdą cenę być wyposażonym w możliwie jak największą ilość środków pieniężnych.

Oszczędności w firmie - pomysły

pisma
Autor: Maciek Lulko
Źródło: http://www.flickr.com
Światowy kryzys ekonomiczny zapoczątkował modę na oszczędzanie. Do łask wróciły przetwory , powodzeniem cieszą się lumpeksy, eventy, w czasie których uczestnicy zamieniają się używaną odzieżą, pchle targi.

Czym jest kredyt konsolidacyjny

kalkulator obok monet
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Podczas teraźniejszego kryzysu gospodarczego ciężko powziąć decyzję, jak najlepiej zadbać o swoją przyszłość, jak również o swoje pieniądze. W dzisiejszych czasach, a zwłaszcza w dobie kryzysu finansowego, duże ilości kłopotów powiązanych z wiązaniem końca z końcem, a również pragnieniem spłacenia kilku poprzednio wziętych kredytów, da się bardzo łatwo rozwikłać. Należy wyłącznie trochę wiedzy i chęci, aby powstrzymać tryb popadania w spiralę długów.

Rózne odmiany umów

umowa o dzieło wzór
Autor: Dell Inc.
Źródło: http://www.flickr.com
Pracodawcy chcąc ograniczyć koszty zatrudnienia, a także zminimalizować ryzyko które niesie za sobą zatrudnienie pracującego na umowę o pracę, często korzystają z umowy zlecenia, lub o dzieło.

Jakie są różnice między zwykłymi kantorami a tymi internetowymi?

grupa
Autor: Nazareth College
Źródło: http://www.flickr.com
Przedsiębiorca, który szuka pomysłów na swą nową działalność gospodarczą ma teoretycznie szerokie pole manewru. Jeśli jednak nie chce zostać płatnikiem podatku od towarów i usług oraz nie chce mieć przymusu posiadania kasy fiskalnej, to nie posiada już tak dużego wyboru.