You are herekoszty

koszty

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/psx.net.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Ciekawe sposoby na zyskowne inwestycje - Newconnect oraz start-up

Korporacja
Autor: pang yu liu
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach można odnaleźć coraz więcej okazji, jakie pozwalają na dobry zarobek. Wymagana jest jednak wtedy znajomość niektórych istotnych realiów rynkowych. Teraz wśród różnych konceptów na inwestycje rzeczywiście można się zgubić, mimo to zdecydowanie warto być z ekonomią na bieżąco – można dzięki temu mnóstwo zyskać.

Jak przezwyciężyć nasze tymczasowe problemy z brakiem gotówki?

pieniądze
Autor: epSos .de
Źródło: http://www.flickr.com
Mimo że powszechnie mówi się, iż to nie pieniądz jest najważniejszym elementem naszego życia, to jednak jego posiadanie pozwala nam wygodnie działać w otaczającej nas rzeczywistości. Znaczna część naszych powszednich potrzeb bez wątpienia połączona jest z szeroko rozumianym konsumpcjonizmem, gdzie środek płatniczy odgrywa istotną rolę. W związku z takim stanem spraw staramy się za każdą cenę być wyposażonym w praktycznie jak największą ilość środków pieniężnych.

Oszczędności w firmie - pomysły

pisma
Autor: Maciek Lulko
Źródło: http://www.flickr.com
Światowy kryzys ekonomiczny zapoczątkował modę na oszczędzanie. Do łask wróciły przetwory , powodzeniem cieszą się lumpeksy, eventy, w czasie których uczestnicy zamieniają się używaną odzieżą, pchle targi.

Czym jest kredyt konsolidacyjny

kalkulator obok monet
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
W trakcie wciąż trwającego kryzysu gospodarczego trudno powziąć decyzję, jak najpewniej zadbać o swoją przyszłość, a także o własne pieniądze. W dwudziestym pierwszym wieku, a zwłaszcza w czasie kryzysu ekonomicznego, ogrom trudności powiązanych z wiązaniem końca z końcem, a także pragnieniem spłacenia kilku uprzednio wziętych kredytów, można niezwykle prosto rozwiązać. Należy tylko odrobinę wiedzy i chęci, aby poskromić tryb popadania w spiralę długów.

Rózne odmiany umów

umowa o dzieło wzór
Autor: Dell Inc.
Źródło: http://www.flickr.com
Pracodawcy chcąc obniżyć koszty zatrudnienia, a również obniżyć ryzyko jakie niesie za sobą zatrudnienie pracownika na umowę o pracę, częstokroć korzystają z umowy zlecenia, bądź o dzieło.

Jakie są różnice między zwykłymi kantorami a tymi internetowymi?

grupa
Autor: Nazareth College
Źródło: http://www.flickr.com
Przedsiębiorca, który szuka pomysłów na swą nową działalność gospodarczą posiada teoretycznie szerokie pole manewru. Jeżeli jednak nie chce być płatnikiem podatku od towarów i usług i nie chce mieć przymusu posiadania kasy fiskalnej, to nie posiada już tak znacznego wyboru.